Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Novinky o Desperados Highjump

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Desperados Highjump 2015
pátek 31. července 2015 09:00
(konec +- pátek 31. července 2015 21:00)
Lom
Hříměždice (CZ)
FLYBOARDING na Desperados Highjump 2015
Kromě skokanských závodů je na Desperados HIGHJUMP připraven zajímavý doprovodný program. Okolí zatopeného žulového lomu nabídne mnoho aktivit k vyzkoušení a zhlédnutí nevšedních zážitků. Představíme si jednu z částí doprovodného programu, a to vystoupení borců ovládajících flyboard, díky němuž se lze vznášet volně nad vodní hladinou. Flyboard Vám předvede nejlepší jezdec České a Slovenské republiky. Top 5 jezdec Střední Evropy! Petr Twister Civín.

Pár slov od Petra k vystoupení na Desperados Highjump 2015:
K Flyboardingu jsem se dostal v červnu 2013. Tento adrenalinový sport mi okamžitě přirostl k srdci a brzy jsem začal létat. Byl jsem jeden z prvních, kteří se na Flyboardu pokoušeli létat. Když jsem se dostal na úroveň, kde již mohu létat v desetimetrových výškách, musel jsem přijít na to, jak zvládat obrovský tlak vody, vycházejících z trysek a jak provést triky, které ještě v naší zemi nikdy nikdo nezkusil. Nacvičování salta mě stálo hodně pádů a ran, než jsem přišel na to, jak ho dělat bezpečně a kvalitně. Přeci jenom se z 10 metrů otočit hlavou proti gravitaci a nevědět jak to dopadne, chce hodně velké odhodlání. Nicméně všechny zkušenosti, co jsem nasbíral při létání, rád předávám dál novým Flyboardovým nadšencům. V současné době jsem nejlepší český Flyboardový jezdec a jeden z nejlepších ve střední Evropě. Ve světovém žebříčku jsem umístěn na 46. místě. Na prvním velkém Flyboardovém šampionátu roku 2014 v americké Floridě, jsem se místil na 4. místě. Sezónu 2014 jsem zakončil na Mistrovství světa ve flyboardingu v Dubaji.Rock`n`Ride Podmola a Koreně na Desperados Highjump
Libor Podmol a Martin Koreň patří mezi nejzásadnější postavy českého i světového freestyle motokrosu. Oba mají za sebou mnoho závodních úspěchů, oba několikrát stáli na stupních vítězů těch nejprestižnějších závodů světa. Na letošním ročníku Desperados Highjumpu přijedou oba borci společně se svým teamem a mobilními skoky. Připravena bude tedy exhibice freestyle motokrosu v té největší světové kvalitě.

Oba pánové mají v poslední době velmi napilno. Kromě závodních povinností, Libor Podmol nedávno vybojoval stříbrnou medaili na X-Games, je čeká jejich vlastní FMX závody Rock`n`Ride. Ty se uskuteční týden po Highjumpu, tedy v termínu 8.8.2015. Vše se odehraje v motokrosovém areálu Kavčák v Benešově u Prahy. Svou účast přilíbila mezinárodní špička freestyle motokrosu. Své triky předvedou jezdci z Nového Zélandu, Anglie, Jižní Afriky, Belgie nebo Itálie. Kromě podívané na nejprestižnější českou fmx akci tohoto léta je připraven také hudební program, do ranních hodin zahrají DJové. V areálu bude připravené stanové městečko. Více informací na www.rocknride.czPředstavení hudebního programu na Desperados High Jump 2015
I když Desperados High Jump není festival, jeho hudební program by se každoročně mohl směle měřit s line upem mnoha předních českých hudebních festivalů. Stejně tak tomu je i u letošního ročníku. Na návštěvníky hřiměždického lomu čekají dvě podia nabitá muzikou zajímavých umělců. Žánrově bude hudební produkce velmi rozmanitá, a tak si přijdou na své příznivci hip hopu, elektronické hudby, rock and rollu, reggae, ska i elektro swingu. V termínu od 31. července do 1. srpna se návštěvníci High Jumpu mohou těšit na tyto interprety ..

Prago Union + Champion Sound Live Band
Jedna z nejvytíženějších hip hopových kapel současnosti. Prago Union, ve složení MC Kato a DJ Maro, patří mezi základní kameny československé hip hopové scény. Společně s výbornou hudební skupinou Champion Sound, v čele s muzikantem a kapelníkem Radimem, tvoří dokonale spolupracující celek, který na podiu i pod ním vytváří skvělou atmosféru. Lyrické texty Kata, jednoho z nejdéle působících raperů na tuzemské scéně, a energií nabitá hudba z nástrojů Champion Soundu budou jedním z hudebních vrcholů Desperados High Jump 2015.

Smack Live
Smack neboli Smack One je jedním z nejprogresivnějších raperů současnosti. Jde o průkopníka grime rapu v České republice, což je také skutečnost, která mu pomohla dostat se do povědomí hudebních fanoušků v ČR. Smack je majitel labelu Archetyp 51, na kterém minulý rok vydal album s názvem 2051. Stejně jako název Smackova posledního alba, tak i jeho tvorba reflektuje nejnovější postupy a trendy hip hopu.

DJ Vec live
Opravdová legenda slovenského hip hopu. Zákládající člen skupiny Trosky působí na hudební scéně již více než dvacet let, během kterých si vybudoval neotřesitelnou pozici ve světě rapu a hip hopové hudby. V současné době, kdy kapela Trosky je již minulostí, Vec pilně produkuje vlastní sólová alba, která kritika i veřejnost vřele vítá. Poslední sólové album Stereo Farbo Slepo vydal v roce 2012. DJ Vec přijede na High Jump předvést, že v Čechách není žádný T.U.R.I.S.T.A. a hudební podium je jeho domovem.

Mydy Rabycad
Čerstvý vítr ve stojatých vodách české hudby. Elektro swingová partička Mydy Rabycad si za krátkou dobu svého působení stihla podmanit mnoho fanoušků a v současné době objíždí hudební festivaly a kluby po celé Evropě. Poslední album Glamtronic vydala skupina v březnu tohoto roku. Charizmatická zpěvačka Žofie, saxofonista Mikuláš, baskytarista Honza a multiinstrumentalista Néro Scratch, to jsou Mydy Rabycad.

Hentai Corporation
Hentai Corporation vznikli v roce 2005 a během svého působení si, především díky nenapodobitelné live performance, vydobyli pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény. Vydali dvě EP - Fuck You Like A Chameleon (2008) a Dokktor Zaius (2011). V roce 2012 pak následoval singl Neurol Machine a největší poprask zatím způsobili svým prvním videoklipem k písni Equilibristic Brides, který spatřil světlo světa v říjnu 2013.

Nobodylisten
Mladý a talentovaný DJ a producent Nobodylisten není na klubové scéně žádným nováčkem. Kromě toho, že má své pevné místo mezi neobsazovanějšími českými DJ, má na svém kontě čerstvé debutové studiové album. Pro něj mu vokálově posloužil zpěvák Václav Rouček, který je také spoluautorem desky z názvem YET. DJ Nobodylisten přijede na Desperados High Jump zahrát DJ set, a jak je u něho zvykem, je třeba se připravit na řádnou dávku energie.

Fast Food Orchestra
Skupina Fast Food Orchestra datuje počátek svého vzniku na rok 1994. Původně hardcore punková kapela se ale po krátce době svého fungování přetransformovala na jeden z prvních českých celků vyznávající ska punk. Od vydání jejich debutového alba uplynulo letos patnáct let a do té doby jich pánové z Fast Food Orchestra stihnuli natočit sedm. Během doby své existence se kapela zapsala do pamětí svých fanoušků především díky skladbám jako Modrá raketa, Fire and Flames, Wherever You Go a mnoho dalších. Nedávno vydala kapela úspěšný singl Sousedi, na kterém spolupracovala s Vladimirem 518.

Akvamen
Akvamen patří mezi top hrající DJ současné doby. Jeho jméno nechybí na žádné důležité akci spojené s extrémními sporty v České republice. Nejinak tomu bude i na letošním High Jumpu. Návštěvníci se mohou těšit na pořádnou dávku energie v podání tohoto gramofonového mága.

Pět důvodů, proč dorazit na Desperados Highjump
Letošní ročník akce Desperados Highjump se v lomu v Hřiměždicích uskuteční od 31.7. do 1.8. 2015. I letos na otevřeném mistrovství České republiky v cliffdivingu přislíbila účast světová skokanská elita - do zatopeného lomu se budou vrhat skokani a skokanky z výšky až 30 metrů! Máme pro váš pět základních důvodů, proč letos Highjump nevynechat.

1. Skoky z třiceti metrů
Na Desperados Highjump tradičně jezdí přední skokani světa. Proto lze v lomu v Hřiměždicích vidět elitní výkony v podání těch nejlepších. Kromě skoků z dvanácti a šestnácti metrového můstku, se diveři vrhají z výšky více než třiceti metrů. To se rovná výšce sedmého patra panelového domu a to nikde jinde neuvidíte.

2. Atmosféra, kterou nikde jinde nezažijete
High Jump o sobě říká, že není festivalem. Je letní akcí s konceptem, který v České republice nemá konkurenta. Pro skokany vždy početný dav návštěvníků vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, která je motivuje k ještě lepším výkonům.

3. Libor Podmol a jeho team na motorce
Doprovodný program Highjumpu je každým rok trošku jiný. Organizátoři se snaží návštěvníkům nabídnout i jinou podívanou, než jsou skoky do vody. Po loňském úspěchu akrobatického letce Martina Šonky letos do Hřiměždic přijedou freestyle motokrosaři Libor Podmol a Martin Koreň. Ti pořádají Mistrovství republiky ve freestyle motokrosu s názvem Rock'n'Ride. K jejich exhibici na High Jumpu se připojí vycházející hvězda Filip Podmol a půjde o ochutnávku toho, co diváci budou moci vidět následný víkend po High Jumpu, 8.8.2015. O vítězství na oficiální akci Rock'n'Ride se poperou nejlepší čeští jezdci a elita ze zemí jako napřiklad Anglie, Jižní Afriky, anebo Nového Zélandu. Více o MCR v FMX se dozvíte na www.rocknride.cz

4. Hudba a party
I když Highjump není festivalem, jeho hudební program by se mohl s programy předních tuzemských hudebních festivalů směle rovnat. I letos jsou pro návštěvníky připraveny dvě hudební podia, na kterých vystoupí zajímaví interpreti. Dramaturgie hudebního programu je velmi rozmanitá, a tak si na své přijdou fanoušci rozličných žánrů. Na High Jumpu zahrají Prago Union s Champion Soundem, DJ Vec, Smack, Hentai Corporation, Mydy Rabycad, Nobodylisten, Fast Food Orchestra a mnoho dalších. Skvělou zprávou je také přítomnost Red Bull Tourbusu.

5. Největší koncentrace lidí v plavkách v ČR
Protože jde o letní akci spojenou se skákáním do vody a všichni přítomní mají možnost si také zaskákat, pohybují se v lomu všichni v plavkách (většinou je pěkné počasí a i letos je takové objednáno). Kromě podívané na skákající odvážlivce je tedy na co koukat i všude okolo ..Dodal: Tomáš Jechort
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 27. 7. 2015 09:00
Chovancová, Michaela. 2015. Novinky o Desperados Highjump. Vychytané.cz. [Online] 27. 7. 2015. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9298. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-o-Desperados-Highjump
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 04:12