Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Slovácké léto: 25 tisíc návštěvníků, 500 sportovců, benefice nekončí

Slovácké léto 2015 je u konce. Uherské Hradiště se na deset dnů už poosmé proměnilo v písečnou pláž, arénu pro sportovní klání a místem konání několika skvělých koncertů. To vše tradičně pro návštěvníky zcela zdarma.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Slovácké léto 2015
neděle 12. července 2015 12:00
(konec +- neděle 12. července 2015 22:00)
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště (CZ)
Od pátku 3. do neděle 12. července slovácká metropole ožila sportovně-kulturní akcí proc celou rodinu. Nechyběly koncerty, sport, zábava pro děti, ale i benefice.

„Podle našeho odhadu se letošního ročníku Slováckého léta zúčastnila pětistovka sportovců a pětadvacet tisíc fanoušků. Ta čísla stále rostou, máme z toho velkou radost,“ zhodnotil organizátor Slováckého léta Marek Pochylý.

Nedílnou součástí Slováckého léta jsou i benefiční aktivity - akce I malý plyšák může vykouzlit velký úsměv a Skákej pro dobrou věc. Výtěžek z prodeje plyšových hraček a využití skákacího hradu a trampolíny putuje na dobročinné konto.

„Několik horkých dnů se bohužel negativně podepsalo na provozu skákacích atrakcí, děti je využívaly spíše až ve večerních hodinách, kdy se trochu ochladilo, a tak prozatímní výtěžek není tak vysoký, jak jsme doufali. Se získávání prostředků pro dobrou věc ale nekončíme. Během prázdnin a podzimu plyšáky i skákací hrad najdete na několika dalších akcích v regionu. Věříme, že částka ještě poroste,“ doufá PR manažerka Slováckého léta Petra Kučerová.

„Poděkování patří partnerům a sponzorům. Všem, kteří se podíleli na organizaci a mají zásluhu na tom, že Slovácké léto proběhlo bez větších problémů a zádrhelů. A samozřejmě fanouškům, kteří nám zachovávají věrnost a stále se vrací,“ děkuje Marek Pochylý. A dodává, že konání dalšího ročníku Slováckého léta záleží na mnoha okolnostech. „Nicméně pevně věřím, že za necelý rok se opět sejdeme při zahájení už devátého Slováckého léta,“ uzavírá Marek Pochylý.

Slovácké léto 2015 nabídlo více než desítku nejrůznějších sportovních turnajů a aktivit, dva dětské dny, vyjížďku na in-line bruslích nebo umění bikerů na U-rampě a každý večer koncerty, které prakticky bez výjimky pravidelně zcela zaplňovaly Masarykovo náměstí. Největšímu hudebními hvězdami letos byli Katapult, Desmod a Iné Kafe.

Generálním partnerem Slováckého léta 2015 byla opět společnost ADELL TRADING zastoupená Petrem Zámečníkem. Skákací hrad pro benefiční účely zapůjčila společnost RE-MAX.

Dodala: Petra Kučerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 19. 7. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Slovácké léto: 25 tisíc návštěvníků, 500 sportovců, benefice nekončí. Vychytané.cz. [Online] 19. 7. 2015. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9290. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovacke-leto:-25-tisic-navstevniku,-500-sportovcu,-benefice-nekonci
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 03:34