Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Patnáctiny festivalu Okoř se blíží

Festival Okoř & sobota 22. srpna = narozeninová oslava 15. výročí ve velkém stylu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Okoř - 15 let
sobota 22. srpna 2015 21:00
(konec +- neděle 23. srpna 2015 04:00)
Okoř
Okoř (CZ)
Vystoupí: Chinaski, Tomáš Klus, MIG 21, Miro Žbirka, Lenka Filipová & Lenny, Michal Hrůza, Aneta Langerová, Vypsaná fiXa a Space Junkie.

Hudební narozeninová oslava je letos připravena na sobotní odpoledne a večer 22. srpna. Slavit se budou 15. narozeniny legendárního Festivalu Okoř. V programu jsou samí věrní hosté festivalu, kteří zde už několikrát vystoupili, a stejně jako jeho návštěvníci, se sem pravidelně rádi vrací.

Jeho začátky sahají do roku 2000, kdy se konal první ročník. Tenkrát zde zahrála a zazpívala Lenka Filipová, která zde letos vystoupí společně s dcerou Lenny. Na druhém ročníku už hrála skupina MIG 21, i ta letos přijede také.

Jak se jim tenkrát hrálo, vzpomínají členové MIG 21: „Tak to víme náhodou úplně přesně, bylo to v roce 2001, v srpnu. Tou dobou jsme měli hotové první album, takže zcela určitě zazněly všechny písně z prvního alba. Jiné jsme koneckonců neuměli zahrát. Máme romantickou povahu, moc rádi se sem vracíme. Rezidua našich trampských duší se vždy zachvějí při pohledu na tu překrásnou zříceninu nad podiem. Připravený repertoár máme moc krásný. Oproti našemu prvnímu vystoupení na Okoři už nemusíme hrát všechny písně, které jsme vytvořili, takže vybíráme to nejlepší a to převážně z naší poslední desky jménem ALBUM, doplněné starými, dobrými, protřelými našimi hity.“

Dále se můžete těšit na Chinaski (po osmé), Tomáše Kluse (po šesté), MIG 21 (po osmé), Mira Žbirku (po třetí), Michala Hrůzu (po páté), Anetu Langerovou (po třetí), Vypsanou FiXu (po páté), Lenku Filipovou & Lenny (obě po druhé), nováčkem bude formace Space Junkie.

Samozřejmostí bude pestrá škála občerstvení a doprovodný program pro děti. Bude zavedena kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový vlak.

Pokud nechcete na narozeninovém hudebním večírku chybět, nezapomeňte si pořídit vstupenky co nejdříve. Několik posledních ročníků bylo dopředu vyprodáno a na místě se už žádné vstupenky neprodávaly. Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena z důvodů zachování maximálního komfortu pro všechny návštěvníky.

Pravidelně aktualizované informace o nejoblíbenějším jednodenním festivalu u nás hledejte na www.festivalokor.cz , http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 21. 7. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Patnáctiny festivalu Okoř se blíží. Vychytané.cz. [Online] 21. 7. 2015. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9289. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Patnactiny-festivalu-Okor-se-blizi
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 18:58