Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zájem o korunku „nej“ vysokoškolačky je letos obrovský a my jsme u toho!

Počet přihlášených dívek do soutěže MISS ACADEMIA ČR 2008 láme rekordy. Již v tuto dobu je zaregistrováno více studentek, než v loňském roce, kdy znělo konečné číslo 230 přihlášených. Ukončení registrace je přitom naplánováno až na 31. ledna a je tedy velmi pravděpodobné, že se konečná cifra přehoupne daleko za hranici 200 přihlášených. Více o této exkluzivní akci v článku!
Přidat na Facebook


Počet přihlášených dívek do soutěže MISS ACADEMIA ČR 2008 láme rekordy. Již v tuto dobu je zaregistrováno více studentek, než v loňském roce, kdy znělo konečné číslo 230 přihlášených. Ukončení registrace je přitom naplánováno až na 31. ledna a je tedy velmi pravděpodobné, že se konečná cifra přehoupne daleko za hranici 200 přihlášených.

Organizátoři se na letošní náborovou kampaň připravili opravdu pečlivě. Poprvé v historii také natočili spot, který ji propaguje nejen na internetu. „Úroveň a prestiž soutěže rok od roku stoupá a tento vývoj přímo kopíruje i počet zájemkyň o titul „nej“ vysokoškolačky. Jsme velmi rádi, že se studentky nebojí ukázat, že krása a inteligence jsou věci, které k sobě patří,“ řekla jedna z manažerek projektu, Zuzana Belková.

Pro přihlášené studentky jsou i letos připraveny dvě předkola, během kterých se vybere celkem 10 finalistek letošního ročníku MISS ACADEMIA ČR. První z nich proběhne 8. února v pražském hotelu Hilton a druhé 16. února ve Zlíně na hotelu Moskva. Ovšem to, která z těchto finalistek bude tou „nej“ vysokoškolačkou roku 2008, se dozvíme až 30. dubna 2008 ve zlínském Městském divadle.

Hlavní cenou, na kterou se již teď může držitelka titulu MISS ACADEMIA ČR 2008 těšit, je půlroční zapůjčení vozu Škoda Superb od generálního partnera soutěže Škoda Auto a.s.

Tak co? Věříte, že může existovat MISS, KTERÁ MÁ (S)MYSL?

Přihlásit sebe nebo nějakou tu krásku, o které si myslíte, že může být tou "nej" vysokoškolačkou, můžete na www.missacademia.cz ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 21. 1. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Zájem o korunku „nej“ vysokoškolačky je letos obrovský a my jsme u toho!. Vychytané.cz. [Online] 21. 1. 2008. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=928. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zajem-o-korunku-„nej“-vysokoskolacky-je-letos-obrovsky-a-my-jsme-u-toho!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 01:48