Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Red Bull Tour Bus jede na Rock for People Europe

Už 3. července naváže Rock For People na veleúspěšnou hradeckou edici open-airem v Plzni.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People EUROPE
pátek 3. července 2015 12:00
(konec +- sobota 4. července 2015 00:00)
Plzeň
Plzeň (CZ)
Kapely z dvaceti evropských států a tisíce návštěvníků z ČR a zahraničí. Festivalu Rock for People Europe je letos součástí programu Evropského hlavního města kultury v Plzni a už 3. července naváže na veleúspěšnou hradeckou edici.

Srdcem festivalu se stane Kreativní zóna DEPO2015 a přilehlý břeh Radbuzy, kde bude na návštěvníky čekat jedna obří venkovní stage a další dvě vnitřní. “Je dobře, že se do Plzně dostává festival, který využívá industriální prostory, jež ještě před rokem sloužily jako zázemí autobusů a trolejbusů. Osobně jsem zvědavý, jak se podaří přenesení akce z velkého královéhradeckého letiště do plzeňského středu města. Vzhledem k avizovaným headlinerům festivalu se dá, myslím, očekávat velkánávštěvnost i úspěch celého projektu,” uvedl primátor města Martin Zrzavecký.

Na Rock for People Europe, který je promovaný sloganem „Zážitky open-airu, komfort velkoměsta.“, vystoupí od pátku 3. července do neděle 5. července zhruba sedmdesát domácích i zahraničních kapel, DJs a dalších umělců. Chybět nebude ani Red Bull Tour Bus, který zde zakončí letošní Red Bull Tour Bus & Rock For People Warm Up Tour, během níž zamířil na náměstí čtyř českých měst a zaparkoval i na hradecké části festivalu.

Line up Red Bull Tour Bus - 3. 7. @ RFP Europe
15:00 - 15:40 KAPITÁN DEMO
16:50 - 17:35 SKYLINE
18:55 - 19:40 THePETEBOX
21:00 - 21:45 VLADIMIR 518Jako hlavní hvězdy se v Plzni očekávají britští Motörhead, z Rakouska zamíří pionýři elektroswingu Parov Stelar, kteří před pár dny vypustili do světa nové album s názvem The Demon Diaries. Mezi dalšími taháky festivalu jsou potvrzeni například nestárnoucí Guano Apes z Německa, v našich končinách populární partička Modestep v Live verzi, jež ve své tvorbě umně kombinuje rock s dubstepem a drum’n’bassem. Dále kytarista a skladatel Fink, hitmakeři The Ting Tings či enfant terrible ostrovn í scény, muzikant a zpěvák, Peter Doherty.

Potenciál a dramaturgický záběr festivalu skvěle ilustruje například francouzská parta Scarecrow, která nabízí úžasný mix hip hopu a blues. Ve Francii už plní haly pro pět a více tisíc lidí a nepochybuji, že tomuto novému hudebnímu kánonu podlehnou i návštěvníci, které do Plzně přivábí zvučnější jména,
doplňuje Michal Thomes, jeden z hlavních organizátorů.

Fotky, videa a liveblog z Red Bull Tour Bus Tour 2015 sledujte na www.redbull.cz/tourbus

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 1. 7. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Red Bull Tour Bus jede na Rock for People Europe. Vychytané.cz. [Online] 1. 7. 2015. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9245. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Red-Bull-Tour-Bus-jede-na-Rock-for-People-Europe
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:39