Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na prázdniny s dvěma novými klipy Totálního nasazení


Slánská skupina Totální nasazení oslaví na podzim čtvrtstoletí své existence.
Přidat na Facebook
Punk-rockové trio Sváťa, Karloss a Franky naplánovalo k tomuto výročí na celý letošní rok spoustu překvapení, mimo jiné nové výběrové album “25 LET ČERNOBÍLÝ SVĚT“ s dvacítkou hitovek z celé éry kapely, tradičně hojně koncertuje a po letní festivalové sezóně skupina plánuje velkou oslavu spojenou s natáčením live DVD včetně podzimního akustického turné. A aby toho nebylo málo, přichází Totální nasazení se začátkem prázdnin také s dvěma zbrusu novými klipy.

Nebývá zvykem, aby kapely dělaly klipy na starší songy, přesto Totální nasazení natočilo klip na píseň Number two z roku 2013. „Před dvěma lety jsme prohlásili, že budeme dělat vždy maximum klipů na maximum písní z každého CD a tohoto předsevzetí se stále snažíme držet. Song Number two z alba Oceloví ptáci byl v plánu už tehdy, jeho realizace však musela počkat kvůli personálním změnám,“ uvedl bubeník Franky. Po vážnější tematice historického videa Zapomenutý sny a animované pohádce O hvězdáři a kometě přichází Totální nasazení opět se svojí další klipovou legráckou. „Všichni v kapele jsme měli v dětství rádi romány Karla Maye a filmy s Vinnetouem, takže jsme si splnili takový klukovský sen a zahráli si ve westernu, ovšem po našem,“ vysvětluje kytarista Karloss. „Ve westernové parodii z divokého západu tak nechybí Vinnetou, Inču-čuna, Čapawaha a další Indiáni, osadníci, trampové, Jim Bridger, kavaléristi v čele s generálem Custerem a samozřejmě tři hudebníci od 7. kavelerie,“ dodává.

Druhý klip na píseň Australská je vlastně zároveň pozvánkou na slánský rockový open air festival Valník, jehož 16. ročník se bude konat tradičně na konci prázdnin v areálu letního kina ve Slaném. V loňském roce natáčelo Totální nasazení na festivalu live klip. Při jeho stříhání se však kapela rozhodla upřednostnit záběry publika a festivalovou atmosféru, tudíž z něho de facto vznikl sestřih loňského povedeného ročníku a v klipu hrají především návštěvníci festu.

Jak se Totálnímu nasazení oba dva klipy povedly, můžete posoudit sami.

Více info na:
www.totaci.cz
http://bandzone.cz/totaci
www.facebook.com/totaciDodal: Aleš Uhlíř
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 30. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Na prázdniny s dvěma novými klipy Totálního nasazení
. Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2015. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9244. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-prazdniny-s dvema-novymi-klipy-Totalniho-nasazeni

Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:29