Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Beats For Love 2015 je zde!

Největší festival elektronické taneční hudby ve střední Evropě otevře své brány již tento čtvrtek 2.7.2015 od 16:00. Všichni fanoušci taneční muziky se po roce opět dočkali.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats For Love 2015
čtvrtek 2. července 2015 18:00
(konec +- pátek 3. července 2015 04:00)
Industrial Park - Dolní oblast Vítkovice
Ostrava (CZ)
Letos Vás v industriálním areálu Dolních Vítkovic čekají 4 dny plné hudby nejen od světových, ale i českých a slovenských dýdžejských hvězd. Nebude chybět bohatý doprovodný program, či natáčení z vesmíru americkou agenturou NASA!

Na festivalu bude kromě skvělých DJských výkonů i výborný doprovodný program, který zabaví návštěvníky hlavně v průběhu odpoledních a podvečerních hodin. Můžete se těšit na Urban art Graffiti jam, fotbal v nafukovacích koulích tzv. Bumber games, který se bude nacházet mezi festivalem a kempem, food biliard v Óčko zóně, Decathlon sportovní zónu s trampolínami, basketem a dalšími sporty. Profesionální stolní fotbálky, 10-ti metrová skluzavka u EDM & Trance Party Spot Stage, sedmi metrová lezecká stěna v prostoru Pepsi chill out zóny a spousta dalších vychytávek na slunečné odpoledne. Letos jsme pro Vás připravili i oficiální fotostěnu Beats for Love, kde si budete moci udělat fotku, kterou si můžete i zakoupit ve vytištěné podobě.

Novinkou na festivalu bude tzv. Science stage, která se bude nacházet u Velkého světa techniky.

„Návštěvníci se můžou těšit na unikátní doprovodný program skládající se z Science show, Gyroskopu, Elektroobvodu a dalších zajímavostí. Návštěvníci budou mít taky volný vstup do Velkého světa techniky po dobu festivalu, vždy od 18:00 do 22:00," vyjmenovává program této scény ředitel Sdružení Dolní oblasti Vítkovic Petr Koudela.

„Vrcholem jednotlivých dnů bude ohňostroj a ten největší z nich čeká návštěvníky u vysoké pece v neděli večer," prozrazuje jednu z nejzajímavějších částí doprovodného programu ředitel festivalu Kamil Rudolf. Dobrou zprávou je, že telefonní společnosti posilují signál přídavnými vysílači, připraveno je také posílení MHD v nočních a ranních hodinách a pokud vám dojde hotovost, bude na vás čekat bankomat ERA přímo v areálu u auly Gong.

PEPSI VÝZVA - „DORAŽ NA PRVNÍ NATÁČENÍ Z VESMÍRU"
S originálním nápadem přišel největší výrobce nealko nápojů a Vy buďte u toho!
„Stav se co nejdřív u promo teamu v PEPSI CHILL OUT ZÓNĚ, napiš vzkaz a v neděli 5. 7. ve 12.30h přijď do PEPSI AKTIVAČNÍ ZÓNY před hlavním vstupem do areálu. Svůj vzkaz či přání můžeš vypustit na jednom z tisíců létajících balónků. Vše se bude natáčet z vesmírné stanice a budeš tak součástí prvního vesmírného videa," popisuje celou výzvu zástupce společnosti.

Už třetí ročník největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats for Love se uskuteční od 2. do 5. července v Dolních Vítkovicích. Událost, která během prvních dvou let přilákala více než 60.000 návštěvníků, se letos významně rozrůstá. Z původních 250 interpretů zde letos zahraje 350 a počet pódií se z 8 navýší na 11. Navíc se plocha festivalu oproti loňským ročníkům zdvojnásobí na téměř 100 000 metrů čtverečních.

DOPRAVA
VLAKY / AUTOBUSY
Společně s oficiálním dopravcem LEO Express jsme připravili speciální párty vlaky, které vás 2. a 3. července v 16:06 přivezou z Prahy přímo do Ostravy na festival Beats for Love. Na palubě těchto vlaků, které budou vybaveny zvukovou aparaturou, vám budou hrát vybraní DJ's.

Spoje pojedou na nádraží Ostrava - střed, které je v těsné blízkosti Dolní oblasti Vitkovice.
Lístky si můžete rezervovat na www.le.cz

Nejbližší vlakovou zastávkou je Ostrava - Střed, ze které je to do areálu zhruba 300 metrů. Hlavní cílovou stanicí dálkových vlaků je Ostrava - Hlavní nádraží, odkud je možné do areálu festivalu dojet ostravskou MHD (tramvají).

Přímý vlak do Ostravy jede z Prahy, Brna, Bratislavy, Budapešti, Warszawy a dalších malých i velkých českých, slovenských, polských či rakouských měst.
DOPRAVA AUTEM
od Olomouce E462 a D1
od Frýdku-Místku R56
od Opavy silnice 11
od Českého Těšína R48 a R56

LOVE CAMP
Love camp se nachází v areálu Industrial parku Dolní Vítkovice, v těsné blízkosti festivalového areálu. V kempu budou mobilní suché WC, stejně jako dámské a pánské sprchy. V kempu bude taktéž možnost připojit se k elektrické síti. To vše zaručuje jeho návštěvníkům velký komfort ubytování.

OFICIÁLNÍ CENÍK LOVE CAMP
osoba: 200,- / 4 dny
stan: 200,- / 4 dny
karavan: 900,- / 4 dny
UPOZORNĚNÍ: Vjezd do kempu mají automobily zakázány s výjimkou karavanů!

PARKOVÁNÍ
Pro návštěvníky s auty, je připraveno regulované velkokapacitní parkoviště v těsné blízkosti Love Campu a vstupu do areálu festivalu.
PARKOVNÉ: auto: 200,- / 4 dny
VIP návštěvníci mají parkování ZADARMO na ulici Ruská vedle Akreditací.

VSTUPENKY
POSTUP NÁKUPU IDENTIFIKAČNÍHO PÁSKU A KELÍMKU PŘI PŘÍCHODU NA FESTIVAL!
Návštěvníci nejprve navštíví jednu z 22 pokladen, které pro ně budou připraveny a zakoupí si buď jednodenní, nebo festivalovou vstupenku (identifikační pásek), který jim bude připevněn na ruku. K pásku dostanou festivalový Love kelímek a odeberou se ke koridorům u vstupu. Zde, po zkontrolování profesionální bezpečnostní službou, budou vpuštěni do areálu festivalu.

CENY VSTUPENEK (v CZK)
Festivalová vstupenka (4 dny): 200,-
Čtvrtek: 100,-
Pátek: 100,-
Sobota: 100,-
Neděle: v tento (a na tento) den, budou v prodeji jen festivalové (čtyřdenní) vstupenky za 200,-

AKREDITACE
Akreditace umělců, zástupců médií a hostů, bude umístěna na ulici Ruská viz. mapa areálu (jiný vchod než hlavní vchod pro návštěvníky). Akreditace budou probíhat ve čtvrtek od 16:00 a v ostatní dny od 15:00. Pokud máte voucher (výherci z časopisů, rádií, VIP vouchery atd.) akreditujte se právě na tomto místě.

VĚKOVÉ OMEZENÍ
Vstup na festival je povolen lidem ve věku nad 18 let. Lidé ve věku 16 a 17 let mohou na festival pouze v doprovodu osoby starší 18 let, lidé mladší 16 let se festivalu mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů nebo zákonného zástupce. Vstup do Partyspotu je povolen pouze od 18 let. Partyspot má pouze omezenou kapacitu.
Prodej alkoholických nápojů a cigaret je návštěvníkům pod 18 let přísně zakázán!

FESTIVALOVÝ AREÁL
ČASY OTEVŘENÍ / UZAVŘENÍ AREÁLU
Areál se otevírá ve čtvrtek v 16:00 a po skončení hudební produkce prvního dne v 04:00 ráno se uzavírá. V tuto dobu budou návštěvníci požádaní o jeho opuštění. V další dny se areál otevírá v 15:00 a zavírá opět v 04:00 ráno po skončení poslední hudební produkce. Festival oficiálně končí v pondělí 6.7.2015 v 04:00 ráno.
(Shrnutí: Areál bude po dobu celého festivalu uzavřen vždy od 04:00 do 15:00).

FESTIVALOVÁ APLIKACE
Pro návštěvníky s chytrými telefony využívající operační systém Android jsme stejně jako v minulém roce připravili festivalovou aplikaci. V ní naleznete informace o festivalu, line up, mapu areálu a navigaci, která Vás navede až ke vstupu na festival.

INFORMACE A POMOC
Při vstupu a na dalších místech budou k dispozici letáčky s mapkou areálu a časovým line-upem. Ztráty a nálezy se budou shromažďovat na info stánku u vstupu (tam zaručeně získáte letáček s line-upem a mapkou areálu). V areálu samozřejmě bude k dispozici záchranná služba, která má letos 3 stanoviště vyznačené i v mapce areálu a hasičská hlídka.

ZÁKAZY A PROZBA O RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL
Do areálu je zakázáno vnášet jídlo, pití, omamné a psychotropní látky a zbraně. Z tohoto důvodu bude nutné, aby se každý návštěvník podrobil bezpečnostní prohlídce, kterou bude vykonávat bezpečnostní služba. Je důležité pro bezpečnost nás všech a proto děkujeme za její respektování. (Do Love campu je samozřejmě jídlo a nápoje možné vnášet). Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefony je povolené, záznamy profesionální technikou je možné pořizovat jen na základě schválené akreditace. V celém festivalovém areálu a na parkovišti platí přísný zákaz zakládání ohně (v Love campu je možné oheň zakládat jen na vyhrazených místech). Žádáme návštěvníky, aby dodržovali pořádek. Festivalový areál nebude dostatečně komfortní a bezpečný pro psy a proto je jejich vstup do areálu festivalu a Love campu zakázán.

MOBILNÍ BANKOMAT BUDE!
Letos se nám po velké snaze podařilo pro všechny návštěvníky festivalu Beats for Love zajistit mobilní bankomat ERA přímo v areálu.

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ A PITNÁ VODA
V areálu bude rozmístěn dostatečný počet mobilních suchých WC, které se budou v průběhu festivalu průběžně a dostatečně čistit. Pitná voda pro návštěvníky se bude v areálu nacházet v těsné blízkosti auly Gong. Bude zde umístěno dostatečné množství žlabů.

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA – SECURITY
O pořádek v areálu a samotnou bezpečnost návštěvníků festivalu se bude starat profesionální bezpečnostní služba, která zastřešuje ty největší festivaly hudebního i nehudebního zaměření pořádané v České Republice!

FESTIVALOVÉ OBLEČENÍ – MERCHANDISING - PRODEJNÍ STÁNEK BEATS FOR LOVE
Oficiální oblečení s motivem festivalu Beats for Love zakoupíte v prodejním stánku přímo v areálu.

OVLIVNÍ FESTIVAL NEPŘÍZEŇ POČASÍ?
Celkový povrch areálu je z 4/5 tvořen asfaltem/betonem/struskou a z 1/5 travnatou plochou. Doporučujeme všem návštěvníkům kvalitní pevnou obuv! Rozhodně nedoporučujeme přijít v žabkách, sandálech, lodičkách a podobných typech obuvi. V případě deště je v celém areálu zastřešení pro více jak 8000 návštěvníků a tím pádem rozhodně za případného deště nekončíme!

DJ POČASÍ
Ano, přáli jsme si to a doufáme, že se nám podařilo zabookovat toho nejdražšího DJe na světě a tím je DJ POČASÍ. Předpověď je nám mimořádně nakloněna, čehož si s pokorou vážíme a děkujeme!

ODKAZ NA LINEUP – PROGRAM FESTIVALU
www.b4l.cz/data/line-up-b4l-2015.jpg

ODKAZ NA MAPU
www.b4l.cz/data/mapka2015.jpg

FOTOGRAFIE Z MINULÝCH ROČNÍKŮ
www.b4l.cz/cs/o-festivalu

MOTTO na závěr
V historickém srdci samotné Evropy se ve čtvrtek 2.7.2015 rozjede největší taneční událost tohoto roku, kde se na jedenácti scénách představí přes 350 umělců a to v nejbizarnějším hudebním mixu, trvajícího až do pondělního rána. Na ploše téměř 100.000 metrů čtverečních, v nitru úžasného ostravského industriálu, všichni společně oslavíme to, co nás tam táhne. Je to LÁSKA K HUDBĚ!
PŘIJĎ a ŽIJ!

Těšíme se na Vás,
Tým B4L
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 30. 6. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. Beats For Love 2015 je zde!. Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2015. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9243. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-For-Love-2015-je-zde!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 02:19