Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Známe výsledky Excelent Mystic SK8 Cupu!

Dvojitá česká radost na Excelent Mystic SK8 Cupu - Maxim Habanec na prvním místě, Martin Pek druhý!Skvělá vizitka pro český skateboarding.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Excelent Mystic SK8 Cup
pátek 26. června 2015 12:00
(konec +- sobota 27. června 2015 00:00)
Mystic Sk8park
Praha (CZ)
Dvojitou radost domácím příznivcům skateboardingu přineslo finále mezinárodního závodu ve skateboardingu sankcionovaného Association of International Skateboarders. Maxim Habanec zvítězil zopakoval si tak své vprvenství z roku 2010, Martin Pek po loňském prvním místě opět vystoupil na stupně vítězů. Třetí místo získal španělský zabiják Danny Leon, který zároveň zvítězil v bowlu. Mezi ženami nenechala nikoho na pochybách, kdo že je současnou jedničkou, a po třetí v řadě na Mysticu vyhrála brazilská kráska Leticia Bufoni.

Excelent Mystic Sk8 Cup 2015 se právě stal minulostí a počet registrovaných jezdců i množství návštěvníků, kteří poslední červnový víkend závody navštívili, potvrdilo, že i po 21 letech má Excelent Mystic Sk8 Cup své místo mezi nejvýznamnějšími sportovními a kulturními festivaly ve Střední Evropě.

Mezi jezdci byla taková jména jako David González z Kolumbie, Dustin Dollin z Austrálie, Roger Silva z Brazílie, Alex Sorgente z USA, Leticia Bufoni z Brazílie, ale i domácí špička včele s Maximem Habancem a Martinem Pekem. V pátek byla na programu předkvalifikace evropských jezdců, sobota byla zasvěcená kvalifikačním jízdám ve streetu i bowlu a v neděli se odjezly semifinálové heaty i samotná finále.

Výsledky:
Street men:
1. Maxim Habanec / CZE
2. Martin Pek / CZE
3. Danny Leon / SP

Street ladies:
1. Leticia Bufoni / BRA
2. Julia Brueckler / AT
3. Eugenia Ginepro / ARG

Bowl:
1. Alex Sorente / USA
2. Pedro Barros / BRA
3. Danny Leon / SP

Kromě sportovní části je každoročně nedílnou součástí Excelent Mystic Sk8 Cupu nabitý doprovodný program, který zajrnuje tři večery plné muziky v podání kapel a DJs. Headlinerem letošního ročníku byli legendární Suicidal Tendencies, domácí hiphopová špička PSH, Ohm Square, G-Point Hunters, DJ Ian Pooley a další.

Dodal: Marek Teyssler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 29. 6. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. Známe výsledky Excelent Mystic SK8 Cupu!. Vychytané.cz. [Online] 29. 6. 2015. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9238. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zname-vysledky-Excelent-Mystic-SK8-Cupu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:36