Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Struny Teens a En.dru vyhlašují Mik volný

Jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to je postavit se na podium po boku zkušených muzikantů, nabízejí Struny Teens a známý beatboxer Ondřej Havlík aka En.dru všem hudbymilovným a kreativním dětem.
Přidat na Facebook
Koncert s názvem Open mic / Mik volný se uskuteční 17. října 2015 ve Velkém sále pražského Minoru jako součást programu Struny Teens, který letos poprvé doplní již zavedený minifestival Struny dětem.

Skvělý band, velký sál, profesionální světla a zvuk a kamarádi, kteří drží palce. Mik volný je určený všem, kteří mají odvahu a především chuť si zahrát společně s En.druem a jeho kapelou. Stačí zaslat do 20. září vlastní nahrávku oblíbené skladby, vlastní autorské písničky či improvizace. Ze všech došlých nahrávek si pak En.dru vybere pět až deset nadějných muzikantů, kteří s ním vystoupí.

Podmínky, přihláška a podrobné informace na www.strunydetem.cz Pozvánka na Open mic / Mik volný:Struny dětem, oblíbený festival pro zvídavé děti a hravé rodiče, se letos bude konat 16.-18. října. Kromě tradičního divadla Minor se letos rozšíří i do prostor Novoměstské radnice. Chybět nebudou oblíbené koncerty, workshopy, ale i další hudební, výtvarné, pohybové a jiné kreativní aktivity ve společnosti předních osobností domácí umělecké scény. Letos poprvé doplní Struny dětem také program pro starší děti, Struny Teens. Program Strun dětem a Strun Teens bude oznámen v pondělí 24. srpna. Struny Teens a Struny dětem pořádá hudební festival Struny podzimu.

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 26. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Struny Teens a En.dru vyhlašují Mik volný. Vychytané.cz. [Online] 26. 6. 2015. [Citace: 1. 4. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9227. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Struny-Teens-a-En.dru-vyhlasuji-Mik-volny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.241.39
Serverový čas: sobota 1. dubna 2023 13:00