Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Forbidden Society Rec. oslaví na podzim 5 let v ROXY

Páté narozeniny Forbidden Society Recordings se musí pořádně oslavit - jak jinak než s výbušnou směsí zvučných zahraničních jmen a kvalitního domácího talentu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
5 Years of Forbidden Society Recordings Tour 2015
pátek 2. října 2015 21:00
(konec +- sobota 3. října 2015 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Navíc se label night poprvé za celou svou historii podívá do klubu Roxy. Tvrdý Drum & Bass v tomto klubu zazní snad úplně poprvé a to hned v unikátním b3b setu za doprovodu Smacka.

Výročí samozřejmě chceme oslavit s vámi, protože label není jen Forbidden Society, ale i váš - tam, kde je dnes, jste ho pomohli dostat vy všichni, takže vás tam moc rádi všechny uvidíme a doufáme, že opět společně dokážeme, že tvrdý a temný Drum & Bass není jen okrajový styl, ale má na DnB scéně svoje pevné místo a hluboko zapuštěné kořeny.

Na akci proběhne exkluzivní výroční set, který ještě nikdy a nikde jinde nezazněl a pravděpodobně už ani nikdy nezazní, takže si ho rozhodně nesmíte nechat ujít! Bude to speciální b3b set se dvěma zahraničními hosty. Zaprvé to budou italští Hallucinator, legenda tvrdého DnB a ve scéně hodně uznávaní lidé, kteří nedělají kompromisy a nikdy se neodklonili od tvrdosti a svého unikátního stylu. Zadruhé pak Katharsys, které tady asi není ani třeba představovat - zástupci tvrdého a temného Drum & Bassu z Francie známí svými unikátními snare bubny a celkově nezaměnitelným, mohutným zvukem, kteří přiletí představit svoje nové tracky, mimojiné z jejich dalšího release na Forbidden Society Recordings. Zatřetí potom sám Forbidden Society, o kterém českému publiku také není potřeba dlouze vyprávět; je to člověk, který se dlouho snaží kopat za českou Drum & Bass scénu ve světě a má za sebou nedávné vydání alba Thronecrusher, které mělo úspěch ve světě a bylo německým Mixmagem vyhlášeno jako nejlepší DnB album měsíce února.

Celé to potom nakonec doplní Smack, člověk který v ČR svou neustálou prací dokázal vybudovat Grime scénu v podstatě z ničeho. Svým posledním albem P's a Love zbořil úplně všechno, mimojiné za něj taky dostal cenu Anděl. Smack bude na micu poslední půlhodinu setu s Forbidden Society a společně vám předvedou své nové společné věci, exkluzivně poprvé na této akci. Akce bude doplněna o kvalitní CZ support, druhou stage si tentokrát vezmou na starost DJové ze Smackovy stáje Archetyp 51.

Těšíme se na vás a doufáme, že s námi přijdete oslavit nejen páté výročí vzniku labelu, ale i celkově tvrdý Drum & Bass, aby tu s námi vydržel i nadále! :)

Tato akce bude současně také startovní stanicí tour k výročí labelu, která bude probíhat nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Nizozemí, Polsku a dalších zemích. Kompletní dates budou zveřejněny už brzy.

★ HALLUCINATOR ★
Soundcloud: http://soundcloud.com/hallucinatordnb
Youtube: http://www.youtube.com/user/nictophobic
Discogs: http://www.discogs.com/artist/1107966-Hallucinator-2

★ KATHARSYS ★
Soundcloud: http://soundcloud.com/katharsys
Youtube: http://www.youtube.com/user/RacoonCAC40
Discogs: http://www.discogs.com/artist/1114885-Katharsys

★ FORBIDDEN SOCIETY ★
Soundcloud: http://soundcloud.com/forbiddensociety
Discogs: http://www.discogs.com/artist/505738-Forbidden-Society

★ SMACK ★
Soundcloud: http://soundcloud.com/smack-a51
Youtube: http://www.youtube.com/user/yonksandcrackle
Discogs: http://www.discogs.com/artist/3571363-Smack-18

Těšíme se na Vás a uvidíme se v klubu!!!

www.fsrecs.com

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 6. 2015 15:00
Chovancová, Michaela. 2015. Forbidden Society Rec. oslaví na podzim 5 let v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 24. 6. 2015. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9222. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Forbidden-Society-Rec.-oslavi-na-podzim-5-let-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:08