Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ve středu se bude hrát v Lucerně pro Nepál

Cestovní kancelář Livingstone se rozhodla uspořádat hned několik benefičních koncertů na podporu Nepálu, který zasáhlo ničivé zemětřesení. Pomozte i vy a přidejte se ke sbírce Namaste Nepál. Šanci budete mít ve středu 24. června v Lucerna Music Baru na velkém benefičním koncertu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert pro Nepál
středa 24. června 2015 20:00
(konec +- čtvrtek 25. června 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Kdo vám přijede zahrát a zatančit? Michal Hrůza v doprovodu sličné Kláry Vytiskové, Michal Pelant s hostem Davidem Kollerem, současně letící hudební kometa skupina Jelen, dále Support Lesbiens, Lenka Nová, Stroy nebo Honza Homola z Wohnoutů. V programu se dále představí Michal Pavlíček s Monikou Načevou, Michal Prokop v triu s Lubošem Andrštem a Janem Hrubým a nezapomenutelný “hlas“ - Ivan Hlas s Norbi Kovácsem. V programu nemůže být přehlédnuta nepálská a indická muzika. Svůj program představí exotické Papia Ghoshal z daleké indické Kalkaty, prostory roztančí hravostí barevné Om dance academy. Jedním z vrcholů opět bude vystoupení nepálských tanečnic a hudebníků. S aktuální situací v Nepálu nás promítáním seznámí Tomáš Beránek a Bambusová škola Mela z NAMASTE NEPÁL a Jaromír Marek – ČRo Radiožurnál. Koncert moderuje Lenny Trčková.

Benefiční koncert přispěje prostřednictvím sdružení Namasté Nepál na humanitární sbírku určenou na podporu obyvatel nepálského venkova, které postihlo katastrofální zemětřesení. Sbírka je cílena na obnovu vesnic a pomoc rodinám v oblasti Kosidekha, asi 40 km východně od Káthmándú. Mnohé domy jsou v troskách…. Příspěvky lze zasílat na účet č. 129 929 929 / 0600 variabilní symbol 1234.

Vstupenky na koncert pořídíte v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru a v síti Ticketportal za 300 Kč. Na místě bude vstupné za stejnou cenu.

První rychle zorganizovaný koncert pro Nepál 21. května v Českých Budějovicích proběhl na výtečnou a vygeneroval 120 652 Kč, tedy slušná bilance. Množství dalších financí směřovalo přímo na účet NAMASTÉ NEPÁL. Nadšení z koncertu bylo veliké... Padaly věty chvály, silné emoce a hřejivá spokojenost spojovaly vystupující, díky muzikantů dávaly akci glanc. Užili si všichni! Nepálští umělci bodovali nejen na jevišti! V "kotli" pod podiem tančila skupina rozparáděných nepálských dívek a mužů. Hravé pohyby nepálských krásek i šikovných mladíků rozdávaly radost...Ukažme společně, že osud lidí v Nepálu nám není lhostejný.

Informace o dalších koncertech najdete na www.livingstone.cz

Oficiální událost na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1595947034001948/
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar.cz

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 23. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Ve středu se bude hrát v Lucerně pro Nepál. Vychytané.cz. [Online] 23. 6. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9210. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ve-stredu-se-bude-hrat-v-Lucerne-pro-Nepal
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:09