Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Artvox představují kreslený videoklip

Mladá nadaná pražská kapela ARTVOX představila 1. června nový videoklip k písni Secret Of Myself. Jedná se o animovaný videoklip s vlastním příběhem, nezapomnělo se ani na tolik oblíbené lyrics doplnění videa.
Přidat na Facebook
„Secret of myself“ míří spíše do vnitřního tajemného boje sama. „K sepsání textu písně mě vedly mé emoce. Ty mě totiž dovedly na téma „najít sám sebe a svoji podstatu“ tak jsem začal psát, co jsem měl na srdci,“ uvádí k textu písně zpěvák Dario. „Co se týče animovaného hudebního videa k tomuto singlu, jeho autorem je náš Mára (kapelník). Od režie, přes animaci až po post-produkci. Skrytým cílem písně a videa je ukázat lidem, že ať se potýkají s jakoukoliv situací, nejdůležitější je najít a držet se podstaty sebe samotného. O tom vlastně je i zdravý život. Singl jsme zhotovili ve studiu UHL Records.“


 
ARTVOX o sobě dali vědět už listopadu 2014, kdy svým prvním singlem So bad, poprvé „probarvili“ youtube svět. Celkem povedené video natočené v jedné neratovické fabrice.
 
Kluci ale nelenili a pracovali na novinkách, a tak si už 26. června budeme moci poslechnout nové EP 2015. Křtít se bude v klubu La Loca a dalšími vystupujícími kapelami budou ISUA a Sun Drive.
 
Složení kapely:
Basa – Jindřich Šebesta z Karlových Varů
Bubny – Matouš Hrábek z Neratovic
Kytara – Marek Diviš z Roztok
Zpěv – Dario Beširević z Prahy (původem Chorvatsko)

Dodala: Jitka Šnajdrová
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 20. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Artvox představují kreslený videoklip. Vychytané.cz. [Online] 20. 6. 2015. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9207. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Artvox-predstavuji-kresleny-videoklip
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:54