Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Heroes…

Vzpomínáte si na doby, když jsme jako malé děti vzhlížely ke svým hrdinům, v očích úžas a snění, že až jednou dospějeme, budeme stejní jako oni. Někdo si potrpěl na želvičky Ninja, někdo na Tarzana, někdo na Supermana.. Teď přicházejí nový Hrdinové…
Přidat na Facebook
Seriál Heroes měl premiéru 25. září na stanici NBC. První díl sledovalo rekordních 14 miliónů diváků. Již po odvysílání prvních pěti dílů se seriálu podařilo dostat na první místo v žebříčku nejoblíbenějších amerických seriálů. Příběh pochází z pera Tima Kringa, který udělal z atraktivního tématu pro Hollywoodský letní blockbuster drama, bez žádných pláštěnek a bez akčních pasáží. Spíše se mluví a sledujeme jak se se svými nově nabytými schopnostmi vyrovnávají hlavní hrdinové a věřte, že jsou vyděšeni docela dost.

Postavy:

Niki Sanders: Tahle sličná ženská vlastní rozdvojenou osobnost. Jednou je to ona sama, podruhé se probere z bezvědomí, kolem sebe kupu mrtvol a v odrazu zrcadla na ni dělá „psst“ její temné já, které si žije svým vlastní životem. Její sin Micah, se ve svém nízkém věku začne projevovat jako velice inteligentní dítě. Niki se bude muset naučit ovládat svou temnou sestru a tak trochu ji využít.

Peter Petrelli: Už v pilotním díle, začal uvažovat o tom, že v sobě nosí něco výjimečného. Pořád se mu zdálo o tom jak umí létat.. tak se vypravil na místo a bez zbytečného pindání skočil, naštěstí je tu ještě jeho opravdu létající starší bráška. Ale tak, Peter z toho vyvázne asi nejlíp, může si osvojit jakoukoliv vlastnost hrdiny, kteří jsou poblíž, do létaní až po nezranitelnost.

Claire Bennet: Je mladičká roztleskávačka, která se těžce smiřuje se svou schopností nezničitelnosti. Neustále skáče od někudy z mostu, probíhá hořícími domy a nechává si rozšrotovat prsty odpadu, bez mrknutí oka, protože stejně s ní vypadne suché „au“ a všechno zlomené ohořené či zkrvavené se zahladí zpět na sametovou neporušenou pokožku.

Hiro Nakanuta: V nudném, japonském, kancelářském prostředí mu dojde, že může manipulovat s hodinovou ručičkou. Pak se přemístí, pomoci svých myšlenek, poprvé se mu to povede v jednom karaoke podniku na ženské záchodky a má z toho ohromnou radost, i když je označen za úchyla. Nakonec se mu podaří přesunout se do New Yorku. Jeho velkým snem je stát se hrdinou a zachránit svět.

Matt Parkman: Tak tadydle tomu pánovi docela závidím, má totiž možnost číst lidem myšlenky. (Aspoň na jeden den, mohla bych zjistit, co by se mi zlíbilo). Díky téhle schopnosti se stane ze dne na den z obyčejného policisty vyšetřovatelem FBI. Stejně ho vykopnout a tak se vydá hledat nepřítele Hrdinů, který si říká Sylar.

D.L. Hawkins: Nemá žádné zvláštní schopnosti, s Hrdiny ho pojí jeho manželka Niki a je otcem Micaha. Údajně prý ukradl 2 milióny dolarů mafiánskému bossovi. Musí se skrývat se skrývat i před policií, neboť je obviněn i z vraždy.

Micah Sanders: Náš malej klučina se projevuje jako hodně geniální dítě. Jeho specialitkou je technika, sám si občas něco vyrobí, ale jinak byste ho chtěl mít doma, umí vybrat jen tak prachy z bankomatu. Věří, že je jeho otec nevinný a chápe svoji matku, co pro ně dělá. Dokonce začne rozeznávat její osobnosti. A zdá se, že ho to příliš nevyhazuje z kontextu.

Nathan Petrelli: Představuje cílevědomého a úspěšného muže v politické kariéře. Je schopný pro tuhle dráhu obětovat skoro všechno, proto nechce o svých schopnostech ani slyšet. I když se ho jeho bratr Peter snaží zlákat, nakonec se stejně bude muset projevit jako Hrdina, aby zachránil svět..

Issac Mendez: Umí vidět budoucnost, kterou pak přenese na výtvarně na papír. Trochu mu z toho hrabe, ale jinak v klidu, taky si trochu frčí ve fetu, ale každý seriál musí mít tak trochu černou ovci rodiny, ne?


Mohinder Suresh: Byl profesor genetiky na indické univerzitě. Jeho otec byl zavražděn a on pomalu zjišťuje, že na otcových teoriích o lidech s nadpřirozenými schopnostmi něco bude. Proto se rozhoduje jestli se bude snažit najít a dokončit práci jeho otce nebo ne. Nyní pátrá po novém nepříteli.

Simone Deveaux: Je to nádherná 28 letá žena která pracuje v galerii, nebo pracuje jako obchodník s obrazy. Simon chodila dva roky s Isaacem Mendezem, ale jeho závislost na drogách jejich vztah ukončila, bohužel. Tomu se říká smůla.

Gabriel Sylar: Jeho hlavní schopností je, že ví, jak věci pracují. Zabíjením ostatních hrdinů se dostává k dalším schopnostem a má jich tak několik. Jeho první a zdá se, že nejvíc vyvinutou schopností je telekineze. Pracoval jako hodinář, dokud mu prof. Surash neukázal jeho pravý potenciál. Jméno Syler si vybral náhodně (jmenuje se tak jedna firma, která vyrábí hodinky).


Heroes I
Genesis, USA 2006.
Režie: David Semel. Hrají: Santiago Cabrera, Tawny Cypressová, Noah Gray-Cabey, Ali Larter, Masi Oka, Hayden Panettiereová, Adrian Pasdar, Sendhil Ramamurthy a další.

Takže, kdo chce, může se do světa Hrdinů přesunout každý čtvrtek od 22.15 hod na Primě
joslin
(Petra Hrabalová)
sobota 12. 1. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Heroes…. Vychytané.cz. [Online] 12. 1. 2008. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=920. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Heroes…
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 00:47