Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Horká novinka! Methodman & Redman již v dubnu spolu v Praze!

Po sólových vystoupeních Redman a Methodman se Česká Republika konečně dočká jejich společného vystoupení. A to v pátek 11. dubna 2008 v T-Mobile aréně.
Přidat na Facebook
Tuto naprosto šílenou dvojku můžete znát z jejich sólové produkce i jejich velmi úspěšné spolupráce. A to jak v hudbě, tak ve filmu.

Oba hráli v několika filmech. Asi nejznámější jsou jako dvojka Siles a Jamal ve filmu How High ( Kdo hulí, ten umí ) . K filmu vydali i výborný soundtrack.

Methodmana jste měli možnost vidět již minulý rok v Praze ve Veletržním paláci, kde předváděl úžasnou show. Tento černý americký raper měl energie na rozdávání. Létal po pódiu jako tajfun. Skákal do davu a nechal se nést na rukou nadšených skákajících fanoušků. Téměř v polovině “kotle“ se postavil na lidi a rapoval tak lehce, jakoby byl pořád na pódiu.
Tento koncert byl naprosto beznadějně vyprodaný již v předprodeji a stal se jedním z nejúspěšnějších koncertů minulého roku.

V minulém roce měl být v Praze také na tour s Wu-tang clanem. Bohužel na koncertě v Praze nakonec nevystoupil. Z rodinných důvodů odletěl domů. I tak byl koncert Wu velmi vydařený.

Methodman pochází z New Yorku. Ve 13 letech odešel z domova, začal se potulovat po ulicích a prodávat drogy. Později se seznámil Rakeem, Geniusem a Ol´Dirty Bastardem. Začala tak vznikat legendární skupina Wu-tang clan.

Mr.Meth má za sebou spoustu alb a to vlastních či jakou součást Wu-tangu.


Redmana vidělo minulý rok ještě více fandů na Hip Hop Kempu 2007, který se konal na letišti v Hradci Králové. Naprosto neuvěřitelnými kousky rozhýbal 10tisíc hiphoperů k nepříčetnosti. Red má veliké charisma a schopnost udělat úžasnou show. Na koncertě vylezl na konstrukci obrovského pódia. Ochranka nevěděla co si s ním má počít. Ve výšce cca 4 metrů se jednou rukou držel tyče a druhou rukou pevně svíral mikrofon a bez přestávky pokračoval v ostrém rapu. Nakonec z této výšky skočil saltem do rozvášněného publika. Redman alias Funk Doc se objevil na scéně začátkem 90tých let. Postupně piloval své skills a stoupal víš a víš. Spolupracoval s mnoha umělci. Například Wyclef Jean, Snoop Dogg , 2Pac, Cypres Hill, De La Soul, Tribe Called Quest. V poslední době například s Christina Aquilerou s kterou natočil track i videoklip “Dirrty“. Tímto se i dostal do povědomí širší veřejnosti.
Má za sebou již deset vydaných alb a spoustu videoklipů a hostování.


Již v dubnu vypukne v Praze opravdové peklo jménem Methodman & Redman a vy tam rozhodně nemůžete chybět! U této dvojky je zaručena kvalita , show a výborná atmosféra. Methodman & Redman rozbijí Prahu a vy při tom nemůžete chybět!

Více infa čekujte později.Videoklipy:

Method man & Redman-How high 2
Method man & Fred Durst - N 2 Gether NowRedman & Christina Aguilera - Dirrty


Fred
(Fred Durst)
sobota 12. 1. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Horká novinka! Methodman & Redman již v dubnu spolu v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 12. 1. 2008. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=919. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Horka-novinka!-Methodman-&-Redman-jiz-v-dubnu-spolu-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:33