Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Red Bull Tour Bus míří s Warm Up Tour do Písku a Českých Budějovic

To pravé letní počasí, mezinárodní line-up a tisíce fanoušků – tak vypadala show Red Bull Tour Bus na Rock for People v Hradci Králové.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People EUROPE
pátek 3. července 2015 12:00
(konec +- sobota 4. července 2015 00:00)
Plzeň
Plzeň (CZ)
Nyní se svou energickou show vyráží na druhou část letního turné. To odstartuje ve středu 17. června na náměstí v Písku, následující den 18. června roztančí České Budějovice a vyvrcholí 3. července na Rock For People EUROPE v Plzni.

„Čeká nás nadupaná tour po městech, takže se těšte, protože my se už těšíme a bude to rozjetý,“ sliboval ještě před začátkem tour zpěvák Skyline MC Jacob a nemýlil se. První část turné znovu dokázala, že Red Bull Tour Bus to dokáže pořádně rozjet. Spanilou jízdu si nyní se starými i novými pasažéry zopakuje v Jižních Čechách. Ze střechy vytuněné Karosy budou znít Vladimir 518 & Mike Trafik s nimi DJ Robot. Svá hudební kouzla předvede britský loop boxer The PeteBOX a v Plzni pak na Rock for People posílí posádku Kapitán Demo a Skyline. Koncerty na náměstích jsou zdarma.

Rock for People EUROPE se v Plzni uskuteční od pátku 3. července do neděle 5. července. Vystoupí zde zhruba sedmdesát domácích i zahraničních kapel, DJs a dalších umělců. Headlinery jsou proslulá britská kapela Motörhead, pionýři elektroswingu Parov Stelar, nestárnoucí Guano Apes z Německa či v našich končinách populární partička Modestep v Live verzi. Dále zahraje například kytarista a skladatel Fink, hitmakeři The Ting Tings či Peter Doherty. Vstupenky na Rock for People Europe jsou v prodeji na www.ticketsforpeople.cz Celofestivalový pass lze nyní pořídit za 1 440 Kč, jednodenní vstupenky jsou v prodeji od 750 Kč.THePETEBOX okouzlil návštěvníky Rock for People už loni v Hradci a letos to se svými kouzelnými elektronickými krabičkami a svým proměnlivým hlasem rozjede hned ve třech městech tour. Vladimir 518 patří k pilířům kapely PSH a svoji porci rapu naservíruje nejen při zahřívacím kolečku po jihočeských městech, ale i na RfP Europe. A pokud by to nestačilo, do varu vás svým energickým electro-pop-punkem zaručeně dostanou Marka, Radek B, Hiffi, Jacob a Majkii B ze Skyline.

Red Bull Tour Bus & Rock for People Warm Up Tour - Plzeňská část
17. 6. Písek – Velké náměstí / DJ Robot, Vladimir 518 & Mike Trafik, The Petebox
18. 6. České Budějovice – Náplavka u Dlouhého mostu / DJ Robot, Vladimir 518 & Mike Trafik, The Petebox
3. 7. Rock for People Europe Plzeň / Vladimir 518 & Mike Trafik, The Petebox, Kapitán Demo, Skyline

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Red Bull Tour Bus míří s Warm Up Tour do Písku a Českých Budějovic. Vychytané.cz. [Online] 16. 6. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9189. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Red-Bull-Tour-Bus-miri-s-Warm-Up-Tour-do-Pisku-a-Ceskych-Budejovic
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:55