Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Legendy k sobě patří!

Festival Okoř, jeho 15. výročí a umělci s ním spjatí. To vše v sobotu 22. srpna. Vstupenky stále v předprodeji.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Okoř - 15 let
sobota 22. srpna 2015 21:00
(konec +- neděle 23. srpna 2015 04:00)
Okoř
Okoř (CZ)
Legendy legendě. Tak by se dal stručně charakterizovat letošní jubilejní 15. ročník Festivalu Okoř, který se kromě kulatých narozenin bude pyšnit i dalšími výjimečnými vystoupeními.

Třeba koncert Tomáše Kluse, jeden z několika posledních na delší čas, vystoupení Mira Žbirky, na podzim bude mít pouze jediný charitativní koncert, společný koncert Lenky Filipové a Lenny, matky s dcerou hrající navzájem svoje písně, atd.

Co znamená Festival Okoř pro Lenny? „Srpnový Festival Okoř je pro mne legenda. První ročník se konal, když mi bylo osm let a já se jen obdivně dívala na plakáty. Teď mám možnost číst i svoje jména a navíc si užiju hraní společně s mamkou na jednom podiu. Paráda! Budeme vystupovat společně s mojí mamkou a hrát skladby její, moje, starší i nové. Celkově to bude hodně pestré,“ vysvětluje Lenny.

Na letošním programu si pořadatelé dali obzvlášť záležet. Až na jednu výjimku zde všichni už několikrát vystoupili, pro mnohé z nich dokonce znamenal zdejší koncert pomyslný začátek jejich hudební kariéry.

V sobotu 22. srpna zde vystoupí: Chinaski (již po osmé), Tomáš Klus (po šesté), MIG 21 (po osmé), Miro Žbirka (po třetí), Michal Hrůza (po páté), Aneta Langerová (po třetí), Vypsaná FiXa (po páté), Lenka Filipová & Lenny (obě po druhé), nováčkem bude duo Space Junkie.

„Jako každý rok se na všechny návštěvníky velmi těšíme a jen připomínáme, prosíme, aby si pořídili vstupenky s dostatečným předstihem. Je nám velmi líto všech, jež kdy dorazili na Festival v den konání a my už pro ně neměli žádné vstupenky. Snažíme se totiž o dodržení maximálního komfortu pro všechny ve festivalovém areálu a tudíž o dodržení rozumné kapacity tak, aby se nečekalo dlouho na toaletu nebo občerstvení,“ doplňuje Hanka Petřinová, pořadatelka Festivalu Okoř.

Předprodej na FESTIVAL OKOŘ odstartoval 1. června v síti Ticketportal.

Tradičně bude zajištěna kyvadlová doprava z Prahy a Kladna, využít lze i prázdninový vlak.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a www.facebook.com/festivalokor.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Legendy k sobě patří!. Vychytané.cz. [Online] 16. 6. 2015. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9188. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Legendy-k-sobe-patri!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:01