Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SUPRAPHON otevřel POP-UP MUSIC STORE

Po téměř čtvrt století nejstarší domácí hudební vydavatelství opět prodává své nahrávky na LP, CD a DVD ve vlastním obchodě na Jungmannově náměstí 17 v Praze 1.
Přidat na Facebook
A to v modrém kubistickém domě Schlögl, jehož historie je již od 30. let minulého století příhodně spojena s hudbou - především prostřednictvím zavedené prodejny hudebních nástrojů. Supraphon zde otevřel svůj POP-UP MUSIC STORE, který po plánované prázdninové rekonstrukci udělá na podzim prostor plnohodnotné prodejně.

Přestože digitální distribuce hudby je aktuálním trendem hudebního průmyslu, stále je mnoho posluchačů, kteří upřednostňují poslech hudby či mluveného slova prostřednictvím CD a LP. Po úspěšném spuštění digitálního servisu Supraphonline se tak vydavatelství Supraphon vrací i k možnosti nabídky fyzických nosičů ve vlastní reprezentativní prodejně. Tato prodejna vznikne po rekonstrukci v Hudebním domě – Schlögl na Jungmannově náměstí 17 v Praze 1. Než však bude rekonstrukce zahájena, provozuje Supraphon v těchto prostorách svůj POP-UP MUSIC STORE.

Otvírací doba Pop-up obchodu Supraphonu je ve všední dny od 10 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin. Bude v provozu do začátku prázdnin, kdy odstartuje rekonstrukce prostor pro značkovou prodejnu, která by měla být otevřena ještě letos na podzim. Současný Pop-up Music Store Supraphonu je místo, ve kterém si mohou posluchači doplnit své sbírky o vybrané katalogové tituly v rámci speciálních kampaní za výhodné ceny, ale k dispozici budou i zásadní novinky vydané Supraphonem v poslední době. Rozsáhlá je i šíře interpretů a samotných žánrů, kde nechybí v prvé řadě pop a rock, ale významnou měrou jsou zde k dispozici i tituly klasické hudby a mluveného slova,“ upřesňuje šéf marketingu Supraphonu Michal Máka.

Minimálně do začátku letošních prázdnin, do kdy je otevření SUPRAPHON POP-UP MUSICSTORU plánováno, budou každý týden probíhat speciální obchodní akce zaměřené jak na hudební žánry, tak na interprety, vždy s možností využití mimořádných slev. Aktuálně hned v prvním týdnu je pro zákazníky připravena akce „1+1“, kdy za každý zakoupený nosič získávají kupující z vybraných titulů druhý zdarma.

Všechny aktuality či doprovodný program budou k dispozici prostřednictvím facebooku Supraphonu: www.facebook.com/Supraphon

Projekt Supraphon Pop-Up Music Store vznikl ve spolupráci s agenturou Cream Prague.

Co je Pop-up store? Jde o krátkodobý, neotřelý maloobchodní prostor, který se nečekaně objeví (pop-up z anglického vyskakovací) a slouží jako forma dočasného kamenného obchodu. Pojem krátkodobý představuje řádově týdny či měsíce.

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. SUPRAPHON otevřel POP-UP MUSIC STORE. Vychytané.cz. [Online] 16. 6. 2015. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9187. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SUPRAPHON-otevrel-POP-UP-MUSIC-STORE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:24