Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tradiční festival Sázavafest ovládne první srpnový víkend

Jubilejní 15.ročník oblíbeného festivalu proběhne na tradičním místě, v magickém prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest
čtvrtek 30. července 2015 12:00
(konec +- pátek 31. července 2015 00:00)
Světlá nad Sázavou
Světlá nad Sázavou (CZ)
Kromě osvědčených lákadel toho nejlepšího z české hudební scény, jakými jsou Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Škwor, Michal Hrůza či Xindl X, přestaví i hvězdy světové úrovně.

Mezi největší lákadla letošního ročníku se řadí německá formace Alphaville. V čele s charismatických zpěvákem Marianem Goldem vystoupí v sobotu 1.8.2015. na hlavním pódiu. Nenechte si ujít všechny jejich slavné hity jako „Forever Young", „Big Japan“ či „Sound Like a Melody“. Rovněž neopomenou představit i svoji novou tvorbu.

Jako další významný zahraniční host se představí britská skupina Kosheen. Po nedávném velkém úspěchu v pražském Fóru Karlín se českému publiku představí znovu. Na Sázavafestu tato kapela není žádným nováčkem, vystoupí zde již potřetí a pokaždé se těší velkému zájmu publika nejen díky hitům, které dobyly svět, ale také díky svému energii nabytému vystoupení. Na Kosheen se mohou fanoušci těšit rovněž v sobotní festivalový den.
Festival se po celou dobu své existence může pyšnit svým multižánrovým zařazením a návštěvníky z celé České republiky. Letos si kromě fanoušků hip hopu, kterým bude dopřáno vystoupení nejlepšího slovenského hip hopera Rytmuse, přijdou na své i pamětníci při vystoupení oblíbeného zpěváka Václava Peckáře, který se představí s formací FiHa. Příznivci SKA pak ocení vystoupení Sto zvířat.

Plánujete přijet celá rodinka s dětmi? Pak si nenechte ujít avizovanou FAMILY FUN ZONE. Tento dětský koutek letos navštíví asi nejslavnější žlutá rodinka se 3 dětmi pocházející z amerického Springfieldu, SIMPSONOVI. Přijďte se s nimi vyfotit a na chvíli se ponořit do jejich světa, který nedávno oslavil 25.výročí. Jeden den se budou moci návštěvníci dokonce setkat i populárním hercem, který dabuje Bárta Simpsona, Matinem Dejdarem. Máme připraven i koutek MICROSOFT s nejnovějšími technologickými vychytávkami.
A výroční slaví také Sázavafest. Krásných 15 let již baví a těší jak kapely, tak návštěvníky všech generací. A právě muzikanti, kteří se nazvali SÁZAVA KLAN mu letos přejí k výroční singlem, který můžete vidět zde https://www.youtube.com/watch?v=lieFTOsnBcU. Pod tímto uskupením se skrývá Michal Malátný, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Tomáš Hájíček (Krucipüsk), Support Lesbiens, Sto zvířat, Elis, Lukáš Pavlásek, Michael Ví (J.A.R.), Vincent Richards (Švihadlo), Gabriela Urbánková (Glanc), Tomáš Fröde (Imodium), Bořek Slezáček a Genny Ciatti. Píseň vyšla z dílny kapely Glanc, která několikrát na festivalu vystupovala stejně jako výše zmínění umělci. Její kapelník Zdeněk Beran – autor hudby – zvolil příjemný poprockový háv. Píseň pak otextovala Jarmila Chromíková, která Sázavafestem žije téměř od samého začátku.

Oslavy budou velkolepé, i meteorologové již nyní avizují nekrásnější počasí celého léta. Sázavafest znovu dokazuje, že stále patří mezi to nejlepší, co naše festivalová scéna nabízí.

Od 1. – 14. června 2015 bude možné v předprodeji sítě Ticketportal zakoupit vstupenky ve výhodné akci tzn. 1+1 (jednu vstupenku koupíš a druhou dostaneš ZDARMA, tato akce je množstevně limitována). V případě, že byste už byli na dovolené a tuto jedinečnou akci nevyužili – nezoufejte! Budete mít do konce měsíce června ještě šanci. 16. června v Obchodním centru Letňany bude probíhat vystoupení Voxela a Elis, moderované známým Leošem Marešem. Nejen, že ochutnáte trochu Sázavafestu i v Praze, máme pro vás připraveno odpoledne plné soutěží o věcné ceny a vstupenky. Zde zahájíme týdenního prodeje vstupenek v akci 1+1. To znamená - při nákupu nad 500,- Kč v OC Letňany se zastavíte u stánku Sázavafestu, kde po předložení účtenky budete moci zakoupit 1x vstupenku za 890,- Kč a druhou dostanete ZDARMA! Akce bude trvat do 23. 6. 2015. A když to nestihnete v Praze máte ještě poslední možnost a to v Obchodním centru Královo Pole v Brně. Voxel a Elis zde vystoupí právě 26. 6. 2015 a tím zahájí týdenní prodej v Brně, tzn. do 3. 7. 2015.Hlavním pořadatelem festivalu je XANADU-Catering. Mediálními partnery festivalu jsou: Euro AWK, Rail Reklam, Hyper media, ÓČKO TV.

Více informací na
www.sazavafest.cz

SÁZAVAFEST 2015
Alphaville (DE)
Blue Effect
Drum Circle
Ewa Farná
Fuck Art, Let´s Dance (DE)
Imodium
Iva Pazderová
Jelen
Kamil Střihavka
Kosheen (GB)
Light and Love
Lukáš Pavlásek
Mig 21
Michal Hrůza
Michal Viewegh
Na Stojáka
Prague Conspiracy
Rytmus (SK)
Sinplus (CH)
Sto Zvířat
Street Wings (ES)
Support Lesbiens
Škwor
Tata Bojs
Tomáš Klus
UDG
Václav Neckář + FiHa
Voxel
Vypsaná Fixa
Wohnout
Xindl X

Dodala: Nikol Poselová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Tradiční festival Sázavafest ovládne první srpnový víkend. Vychytané.cz. [Online] 16. 6. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9186. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tradicni-festival-Sazavafest-ovladne-prvni-srpnovy-vikend
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:52