Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novinky z Votvíráku

Na základě hlásání z produkce festivalu můžeme oznámit, že všechny hlavní stavby festivalu Votvírák jsou postaveny a připraveny do „ostré akce“ - tedy na Votvírák 2015!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Votvírák 2015
pátek 12. června 2015 21:00
(konec +- sobota 13. června 2015 04:00)
Milovice
Milovice (CZ)
Změna programu
Informace pro všechny příznivce kapel Plexis a Status Praesents! Z technických důvodů došlo ke změně u sobotního vystoupení těchto kapel na Votvíráku. Status Praesents bude hrát od 19,30 hod, kapela Plexis zakončí celý program na Pivovary Staropramen stage v neděli od 01,20 ráno.

Parkovací karty
Pro letošní rok jsme připravili na festivalu řadu novinek. Jednu z nich jistě ocení fanoušci, kteří přijedou na Votvírák autem. Jde o možnost využití speciálního příjezdu a rychlého odbavení aut pro všechna auta, jejichž řidiči si zakoupili parkovací kartu v předprodeji. Speciální příjezdová cesta pouze pro držitele parkovací karty zakoupené v předprodeji na festival Votvírák a rychlé odbavení vozidla na kontrolním stanovišti na parkovišti Vám umožní snadnější příjezd a zaparkování vozidla na festivalovém parkovišti přímo na letišti Boží Dar.
Parkovací karty můžete v jednotlivých předprodejích kupovat až do 11.6. Auta, jejichž majitelé si parkovací kartu zakoupí až na místě, budou odbaveni na příjezdu ve směru od Božího Daru pořadatelskou službou pouze za hotové.

Pár praktických rad na závěr
Svátek české a slovenské hudby - festival Votvírák začne již za 48 hodin. Zejména pro ty z Vás, kteří na Votvírák jedou poprvé, jsou na stránkách festivalu k dispozici základní informace k cestě, fungování festivalu a samozřejmě i potřebné mapky letiště a festivalového areálu (http://www.votvirak.cz/info_balicek.php).
Najdete zde doporučení, co vzít sebou ( vstupenku na festival, průkaz totožnosti, kartičku zdravotní pojišťovny, platnou vstupenku, peníze – to se hodí určitě :-) , hygienické potřeby, používané léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, pláštěnku, v případě nocování stan a spacák), a co raději nechat doma (cenné předměty jako notebook, zlaté řetízky, .. prostě vše, o co byste velice neradi přišli).

Poradíme Vám, jak se k nám dostanete – autem, posílenými linkami Českých drah nebo třeba speciální festivalovou autobusovou linkou společnosti NetBus z Prahy. A od vlakového nádraží můžete využít občasný pendlBus, který Vám za pár korun může usnadnit cestu na letiště. A samozřejmě se dozvíte, kde hledat pomoc, pokud byste se na festivalu dostali do problémů.Hudební program festivalu ( je na webu) bude na místě k dispozici spolu s celou řadou dalších zajímavostí, bude promován moderátory festivalu a také promítán na LED obrazovkách u Pivovary Staropramen stage i Kofola stage, bude vyvěšen na několika místech v areálu festivalu a získat jej můžete i ve formě letáku u pokladny či na VIP akreditaci.

Na letišti je dost omezený příjem telefonního signálu ( i když bude na letišti postaven po dobu festivalu speciální vysílač), k dispozici však bude i partnery festivalu zajištěná možnost krátkodobého připojení na internet zdarma od společnosti Kabelnet.

Ve spolupráci s partnery festivalu jsme pro Vás připravili také řadu vychytávek.
Kromě výborného cateringu v areálu festivalu, VIP stanu, ve stanovém městě Logistik Real a ve standartním stanovém městě i tradiční non stop zónu, kde se paří až do rozednění, letos je na výběr hned šest barů s vlastním programem.

V zabavních zónách partnerů festivalu si zase užijete spoustu zábavy, určitě stojí zato je navštívit. Můžete si také zastřílet na supermoderní střelnici firmy AGS, zahrát fotbal trochu jinak s Crazy Bubbles, zůčastnit se módní přehlídky u firmy Venuše Modelsnebo obdivovat mistry skatu na U rampě.

Pokud jste na festivalu autem, využijte před jízdou domů možnosti přesvědčit se, že už nemáte žádný „zbytkáč“. Kontrolní trubičky budou v pátek rozdávány na příjezdu i na parkovišti festivalu v omezeném množství zdarma, za službu Convoy ( dýchání do přístroje prakticky totožného, jako užívá policie ČR) pak zaplatíte méně než za jedno pivo.

Takže nezapomeňte! Votevíráme festivalový areál v pátek 12.6. ve 13 hodin. Prodej vstupenek na místě i výměna vstupenek za identifikační pásky začíná už před 11 hodinou. Do čtvrtka můžete vstupenky i parkovací karty zakoupit prostřednictvím internetu na našem webu http://www.votvirak.cz/vstupenky.php nebo v předprodejích společností Ticketstream a Ticketpro. No a parkoviště i stanové městečko otevřeme pro nedočkavce letos už ve čtvrtek po 18 hodině. Festival Votvírák skončí letos okolo 6 hodiny ranní v neděli 14.6.
Žádáme naléhavě všechny návštěvníky festivalu, aby nevstupovali na cizí pozemky mimo festivalovou plochu letiště (tedy mimo prostory festivalu na mapě letiště vyznačené) – probíhají tam stavební práce a prostory hlídá cizí security. Předejdete tím možným nedorozuměním.

Zdroj: Votvírák
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 11. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Novinky z Votvíráku. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2015. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9169. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-z-Votviraku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:25