Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

United Islands zveřejňují časy koncertů

Už za necelé dva týdny zaplaví hudba nejrůznějších žánrů pražské ostrovy. Festival United Islands of Prague, který letos proběhne na sedmi open air scénách a v desítkách hudebních klubů zveřejňuje na webových stránkách svůj line up.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
United Islands of Prague
čtvrtek 18. června 2015 21:00
(konec +- pátek 19. června 2015 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Festival začne již tradičně ve čtvrtek 18.6. Klubovou nocí v desítkách pražských klubů. Open air část zahájí v pátek v 15:00 pražští Holden Caulfield. Během odpoledne se navštěvníci mohou těšit například na oblíbené Zrní, první den open airu pak zakončí ve 20:50 stále známější electroswingoví Mydy Rabycad. Koncerty ale budou pokračovat až do rána v klubech, v Roxy se například představí rakouská Djka Doree.

V sobotu se bude na ostrovech hrát už od 11 hodin, rozhodně se vyplatí nevynechat afternoon party s Monkey Business nebo ve 20 hodin jedny z nejznámějších českých raperů – PSH Live Band. Během večera se na hlavní stagi představí hvězdy festivalu, jako East India Youth, zpěvák nominovaný na Mercury Prize nebo rockoví Birth of Joy z Holandska. Party bude opět pokračovat v klubech, rozhodně stojí za to si přijít do Roxy poslechnout Workerz z Francie nebo si jít zatančit na loď Cargo Gallery, kde DJ Swing Garden rozjede v půl 11 Electroswing party a bude pokračovat až do ranních hodin.

„Nebude jednoduché stihnout všechny objevy a hvězdy. Line up jsme se snažili sestavit tak, aby se to návštěvníkům podařilo alespoň z velké části. Takže určitě můžete zároveň stihnout třeba Midi Lidi, Zlokot i zahraniční hvězdy jako Alo Wala a Fismoll“ ujišťuje návštěvníky šéfdramaturgyně festivalu Barbora Šubrtová. Kompletní line up naleznete na www.unitedislands.cz/program.

KLUBOVÁ NOC


PÁTEK


SOBOTA


Dodala: Barbora Pangrácová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 9. 6. 2015 13:00
Chovancová, Michaela. 2015. United Islands zveřejňují časy koncertů. Vychytané.cz. [Online] 9. 6. 2015. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9164. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/United-Islands-zverejnuji-casy-koncertu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:58