Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SONNE EDITION 4: tentokráte velikonoční mejdlo ;)

Opět se vydáme do nezapomenutelných prostorů kulturního stánku v Topolné na uherskohradišťsku, kde pro vás připravujeme již čtvrté vydání párty-seriálu SONNE EDITION. Termín konání akce je stanoven na velikonoční neděli 23.března 2008. Kdo, co, jak, proč a (kdo) s kým v článku ;)
Přidat na Facebook
Opět pro vás připravujeme 2 taneční parkety - clubbing stage bude v rytmech progressive housu a drum´n´bassu. Naše pozvání přijali ostravští djs Piri a Mart-Ravine, dramíkaři Bear, Kita, Kreizych. Třešničkou na dortu této stage bude vystoupení Dje Jordyho, který zde poprvé vystoupí jako live act a odehraje svoji bohatou dosavadní vlastní hudební produkci.

V hlavním tanečním sále nám vystoupí vůdce valašské JZD crew Dj Martini, rezident Sonne Edition Dj Mildee a brněnský talent Dj Marcco-Imp (cybertronic.dj). Ve společných setech zahrají XTR a Wizard a ve speciálním „ 4gramo“ show se poprvé představí Lucasch vs. Coma z agentury Strobe. Headlinerem tohoto dílu bude ostřílený brněnský electro borec DJ ORBITH (Sound of Mersey).

Zlínský kraj opět spatří velký taneční mejdan! Novinkou této párty bude zajisté skvělá tří barevná laser show.

Vstup na tenhle nefalšovaný mejdánek bude 100 czk.

Další informace jako jsou profily DJs, sety ke stažení, fotky, atd. naleznete na adrese oficiálního webu SE. http://sonne.freeparties.net

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 10. 1. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. SONNE EDITION 4: tentokráte velikonoční mejdlo ;). Vychytané.cz. [Online] 10. 1. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=916. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SONNE-EDITION-4:-tentokrate-velikonocni-mejdlo-;)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 22:51