Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Peklo děsivých vzpomínek, realita pohřešovaných dívek

Kniha PROKLETÍ Lisy Jackson vychází právě dnes.
Přidat na Facebook
Na začátku spisovatelské kariéry Lisy Jackson nebyla celoživotní touha psát, ale zcela pragmatický důvod: hledala způsob, jak vylepšit rodinný rozpočet. Začala psát historické romance, ale ty příběhy jí brzy začaly utíkat někam docela jinam - nejprve k románovým zpracováním anglických středověkých legend a pak... pak zkusila napsat svůj první krimiromán.

Toto rozhodnutí předznamenalo klíčový okamžik v její kariéře. Dnes má na svém autorském kontě tři desítky thrillerů, které vycházejí ve třiceti zemích světa.

Čtenáři na knihách Lisy Jackson oceňují především psychologické propracování postav a schopnost navodit tajuplnou, místy až děsivou atmosféru.

Poslední novinku s názvem PROKLETÍ právě vydává nakladatelství DOMINO. Z originálu Close to Home ji do češtiny přeložila Marie Čermáková-Frydrychová.

PROKLETÍ nejlépe charakterizuje Booklist slovy: „Lisa Jackson dobře ví, jak čtenáři pořádně drásat nervy.“

Lisa Jackson - PROKLETÍ
Vrátit se do rodného domu. Začít nový život… Anebo projít peklem děsivých vzpomínek.

Sarah McAdamsová se rozhodla začít nový život: přestěhuje se do Oregonu a zrekonstruuje chátrající rodný dům. Její dcery Jade a Gracie nejsou viktoriánskou barabiznou na břehu řeky nijak zvlášť nadšeny a na příjezdové cestě začne o správnosti svého nápadu pochybovat také Sarah. Vybaví se jí vzpomínky na chladnou odtažitou matku, na nevlastní sestru, která beze stopy zmizela… a také na noc před dávnými lety, kdy se samotná Sarah záhadně ocitla na střeše domu, celá bez sebe, v horečnatém blouznění.

O domě se v kraji povídá, že je prokletý od okamžiku, kdy se ze střechy zřítila jeho první obyvatelka. Sarah jako malá cítila, že by na těch řečech mohlo něco být, a teď se jí se stejným dojmem svěřuje i dcera. Jenže Sarah nemá na takové historky čas, protože se musí zaobírat spoustou jiných, pro ni mnohem důležitějších věcí.

Začne se bát, teprve když se z nedalekého městečka začnou šířit hrozivé zprávy o zmizelých dospívajících dívkách. Teprve tehdy ji staré stěny sténajícího domu dostanou do děsivého sevření. Kdesi hluboko v paměti má ukrytý klíč k rozluštění nanejvýš reálného nebezpečí. Záleží jen na ní, jestli se dokáže postavit tváří v tvář svým nejhorším obavám, aby zastavila pradávnou noční můru, která jí chce znovu vtrhnout do života…Další červnové noviny z nakladatelství DOMINO:

Edice Napětí
NOVINKA - Jeffery Deaver - ŘÍJNOVÝ SEZNAM - Domníváte se, že už vás Deaver nemůže ničím překvapit? Může. Touto knihou.
Jeffery Deaver – SBĚRATEL KOSTÍ - druhé vydání, i jako audiokniha

Edice IRIŽ
Jennifer Weiner, DOBRÝ V POSTELI- Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 4. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Peklo děsivých vzpomínek, realita pohřešovaných dívek. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2015. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9153. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Peklo-desivych-vzpominek,-realita-pohresovanych-divek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:06