Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Britští KOSHEEN překvapili Prahu živým koncertem v radiu City

Britská skupina KOSHEEN se vrací na světová pódia! Ještě před dnešním večerním koncertem v  Praze si dala kapela živě zahřívací kolo na pražském radiu City.
Přidat na Facebook
Fantastická zpěvačka Sian Evans dokonce zpívala úplně mimo repertoár velšsky! Právě se totiž oslavoval Den dětí a tuhle velšskou písničku prý Sian miluje od dětství. Třeba ji bude už brzy zpívat i svým dětem, protože přijela do Prahy čerstvě zasnoubená. Magický nefritový talisman z Nového Zélandu zase ukázal kytarista Markee, který je v Praze jako doma. Nechal se dokonce slyšet, že by se rád na stará kolena odstěhoval do české vesnice „ Košín“, bylo by to prý stylové. Živě zazněly songy jako Catch, All In My Head, I Want It All nebo Wish You Were Here. Večer budou KOSHEEN koncertovat v premiéře se symfonickým orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague v pražském Fóru Karlín.

Speciální CITY LIVE s britskou legendární kapelou KOSHEEN vysílalo radio City v přímém přenosu z Rock Café na Národní ulici v pondělí 1. června od 15:00. Britští KOSHEEN se tak stali dalším mimořádným hudebním hostem pořadu, ve kterém už živě zahráli takové hvězdy jako je Melanie C (UK), Selah Sue (BE), Kryštof, Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Ewa Farna, Milow (BE) nebo Nightwork a mnoho dalších.„Máme radost, že si pořad CITY LIVE získal za tři roky své existence opravdu dobré renomé i mezi zahraničními hvězdami. Můžeme tak našim posluchačům zprostředkovat výjimečný hudební zážitek, který jen podepisuje náš dlouholetý slogan „více hudby, méně slov“. Další velká jména na posluchače radia City 93,7 FM ještě čekají!“ - říká Bára Lukášová, ředitelka programu radia City.

To, že mají Kosheen hudebně co říct, jsem věděl, skvěle a profesionálně to dokázali i v CITY LIVE. Vždycky jsem ale rád, když se hvězda vyloupne ze své „hvězdné skořápky“ a ukáže, že je člověk z masa a kostí. Zpěvačka Kosheen Sian Evans to v CITY LIVE dokázala i s typickým britským humorem.“ – doplňuje Petr Slíva, moderátor pořadu.

Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 4. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Britští KOSHEEN překvapili Prahu živým koncertem v radiu City. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2015. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9150. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britsti-KOSHEEN-prekvapili-Prahu-zivym-koncertem-v radiu-City
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 01:50