Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Diety slavných - ocet a čichání grepu!

Jennifer Lopez čichá grepruitový extrakt, aby zůstala štíhlá. Pokud jste přes Vánoce přibraly nějaká kila navíc, inspirujte se u těch nejpovolanějších - u krásných hereček a modelek.
Přidat na Facebook
Tipy pocházejí z nedávno vydané publikace nazvané Černé kniha hollywoodských dietních tajemství, která dává nahlédnout do ledniček nejznámějších tváří.

Víte například, že Cindy Crawford usrkává vinný ocet, aby zabila chut ještě před tím, než si sedne k večeři? Nebo že Demi Moore, když má chuť na sladké, sáhne po kouscích jablka namazaných burákovým máslem?


Autorkami knihy jsou dvě novinářky specializující se na celebrity. Kym Douglas a Cindy Pearlman znají Hollywood zevnitř a chtějí ukázat, co udržuje nejkrásnější těla na vrcholu.

Jedí normální jídla, ale ne moc
Jedna z autorek knihy - Kym - se zamilovala do herce Jerryho Douglase, hvězdy seriálu Mladí a neklidní, se kterým dělala rozhovor.

“Po svatbě jsem byla doslova vržena na hollywoodskou scénu,” vypráví. “Zúčastňovala jsem se všech večírků a předávání cen a viděla všechny ty ženy s bezchybnými postavami. Zvědavý reportér ve mně se rozhodl objevit, jaká tajemství se za tím skrývají.”

A jaká to tedy jsou? “Jedí normální jídla, ale ne moc. Pamatuji se, jak jsem seděla s Elizabeth Hurley, která si objednala slaninu s vejci. Nemohla jsem uvěřit svým očím. Vysvětlila mi, že k obědu si dává jen salát a malou večeři. A když si dá slaninu, také jí nesní kilo.”

Zde jsou některé triky celebrit. Pokud se jimi inspirujete, měly byste několik kilo shodit.

1. Chřest - Celebrity ho jedí tuny. Je to přírodní močopudič a působí proti nadýmání. Herec Owen Wilson nikdy nevynechá svůj oblíbený chřest s petrželkou.

2. Čistěte si zuby - Po jídle všechny hvězdičky utíkají do koupelny. Ne vyzvrátit, co snědly, ale vyčistit si zuby. Bylo prokázáno, že to snižuje váhu až o patnáct procent. Když si vyčistíte zuby, mozek dostane signál, že jste sytí. Matthew McConaughey nosí s sebou kartáček do restaurací.


3. Sušenky (celozrnné, bez náplně) - Sušenkovou dietu doporučují zpěvačka Kelly Clarkson nebo herečka Jennifer Hudson. Platí o ní: “Jez sušenky a přeskočíš jídlo.”

Jezte čtyři sušenky v době mezi snídaní a obědem a dejte si jen lehkou večeři (600-900 kalorií). Funguje na principu omezení kalorií.

4. Pampeliškový čaj - Je močopudný a výborně pomáhá proti zácpě. Nedají na něho dopustit Gwyneth Paltrow nebo Madonna.

5. Koupání v soli - Sulfát magnesia vytahuje z těla tekutiny. Této metody využívá mnoho celebrit, například Heidi Klum. Někteří herci to praktikují hlavně před natáčením.

6. Grapefruit - Grapefruitové oleje vylučují aroma, které působí na enzymy v játrech, které napomáhají trávení. Studie dokázaly, že zvířata vystavená grapefruitové vůni na 15 minut denně měla nižší chuť k jídlu a zhubla. Grapefruitovou vůni si oblíbily Jennifer Lopez a Carmen Electra.

7. Turistika - Extrémně štíhlé celebrity, jako Kate Bosworth, Cat Deeley a Renee Zellweger jsou blázny do pěší turistiky. Hlavně díky ní si udržují postavu.

8. Mražené ovocné šťávy - Moderátorka Oprah Winfrey je jí, kdykoli dostane hlad. Dlouho vydrží a navíc uspokojují její chuť na sladké.

9. Jávská káva - Všimněte si, že hodně celebrit na fotografiích v ruce drží obrovský kelímek kafe. Je to proto, že kafe dělá rozdíl mezi tloušťkou a štíhlostí.

Pokud mají chuť na sladkou kávu, používají malé množství normálního cukru, nikdy umělá sladidla, která mohou přispívat k obezitě. Pro krémovou kávu používají neslazené mandlové nebo sojové mléko, které má méně kalorií.

10. Pletení - Julia Roberts a Uma Thurman pletou, aby se zaměstnaly a odvedly pozornost od hladu. Také jim to pomáhá od stresu a zlepšuje koncentraci.

11. Lékořice - Pokud dostanete hlad cucejte lékořici, jejíž silná osvěžující chuť pomůže zahnat hlad. Navíc její výrazná chuť znecitliví chuťové buňky.

12. Vegetariánství - Alicia Silverstone říká, že vegetariánství je nejednodušší cesta k udržení štíhlé postavy. “Zhubla jsem tak jednoduše.” Nemusíte držet dietu a navíc rostlinná strava je velmi zdravá.

13. Skořice - Podle čínské medicíny je skořice jednou z bylin, které pomáhají krevnímu oběhu a trávení. Dále existují důkazy, že snižuje cholesterol a krevní cukr. Proto si ji celebrity často přidávají do čaje či kávy.

14. Den pro vás - Abyste nebyla zbytečně deprimovaná z dodržování
nejrůznějších pravidel, dejte si jeden den v týdnu pohov a jezte, co máte ráda (ovšem nepřejídejte se!). Například Michelle Pfeiffer si při této příležitosti dopřává mexická jídla nebo koblihy!

Tak, s chutí do toho a půl je hotovo, jak se říká :)

Zdroj: www.magazin.cz
DaDiKa
(Petra Daňková)
úterý 15. 1. 2008 08:00
Daňková, Petra. 2008. Diety slavných - ocet a čichání grepu!. Vychytané.cz. [Online] 15. 1. 2008. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=915. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Diety-slavnych---ocet-a-cichani-grepu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.146s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:23