Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Koncert Bobbyho McFerrina je téměř vyprodaný

Pořadatel již 2x navyšoval kapacitu sálu – poslední místa k sezení a k stání v prodeji. Bobby McFerrin - miláček českého publika, nejznámější a capella zpěvák na světě a držitel 10 cen Grammy, vystoupí již 7. června ve Foru Karlín v Praze.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BOBBY McFERRIN - SOLO SHOW WITH SPECIAL GUESTS!
neděle 7. června 2015 20:00
(konec +- pondělí 8. června 2015 03:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Bobby McFerrin, jenž spolupracoval například s violoncellistou Yo-Yo Mou a jazzovými pianisty Chickem Coreou a Herbiem Hancockem, není jen vynikajícím zpěvákem a skladatelem filmové hudby. Je také uznávaným dirigentem, který s taktovkou v ruce spolupracoval mimo jiné s Vídeňskou filharmonií.
„Věříme, že i tentokrát se prokáží skvělé akustické vlastnosti koncertního sálu Fora Karlín, a Bobby McFerrin potěší své české publikum,“ říká zástupce BTL Agency Zdeněk Masopust.

Bobby McFerrin je proslulý tím, že si na turné zve jako hosty místní umělce. V Čechách s ním tak několikrát vystupoval Dan Bárta. Tentokrát však Bobby přijíždí se zcela novým programem a tak i jeho hosté budou hodně netradiční.

Jako první se představí klarinetové kvarteto Clarinet factory. Toto těleso se vyvinulo od klasické interpretace vážné hudby k jazzu a vlastní tvorbě plné nádherných improvizací.
Dalším hostem bude jedinečný, velký chlapecký pěvecký sbor Boni Pueri, který sklízí ceny po celém světě a volně navazuje na tradici chlapeckého pěveckého sboru chrámu sv. Víta.
Jako poslední oficiální host vystoupí mladý tanečník, baleťák a hip-hoper Alex Sadirov.

Těmi neoficiálními hosty však budou diváci!

Bobby McFerrin na pražském koncertě představí úplně nové pojetí svoji show. Hlavní roli samozřejmě bude hrát jeho hlas a hosté z řad profesionálních zpěváků a tanečníků. Ale Bobby se chystá pozvat k sobě na pódium i diváky, aby s ním podle jeho instrukcí „zpívali a zvučeli“. Bobby McFerrin tak opět prokáže svůj absolutní smysl pro rytmus a harmonii, ale také zkušenosti s dirigováním velkého orchestru.

Těšíme se na skvělou atmosféru i originální hudební a taneční kombinace!

Poslední vstupenky v cenách od 590 Kč jsou v prodeji v síti Ticketstream.
www.ticketstream.cz/ferrin

Zdroj: BTL Agency
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 3. 6. 2015 16:00
Chovancová, Michaela. 2015. Koncert Bobbyho McFerrina je téměř vyprodaný. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2015. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9146. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Koncert-Bobbyho-McFerrina-je-temer-vyprodany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:39