Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novinková skladba Prišla z Londýna Mira Žbirky přišla z Londýna

Je první z nové desky, která vyjde na podzim a vznikla ve studiu Abbey Road.
Přidat na Facebook
Miro Žbirka je autorem hudby i textu nové písně Prišla z Londýna, která je první vlaštovkou z právě dokončeného nového dvojalba kompletně vytvořeného i nahraného v legendárním londýnském Studiu 2 v Abbey Road. Producentem je Rob Cass, s nímž Miro Žbirka nahrál už několik písní a to včetně stejnojmenné skladby k filmu Fair Play.Miro Žbirka ke spolupráci říká: „První nahrávka v Abbey Road byl narozeninový dárek od mé ženy. Tam jsem se potkal s Robem Cassem, tamním producentem a jeho týmem. Od té doby už uplynuly téměř tři roky, mezitím se z nás stali přátelé. Byla tam neuvěřitelná atmosféra. Rob dal dohromady opravdu skvělý tým muzikantů. Na bicí hraje Frank Tontoh, bývalý bubeník Amy Winehouse, také Pearse MacIntyre, skvělý kytarista, s nímž spolupracuji již od mého prvního nahrávání v Abbey Road. Bude tam i jedna skladba, na níž se podílel Manfred Mann.“Píseň Prišla z Londýna najdete na dvojalbu MIRO, které vyjde na přelomu září a října u vydavatelství Universal Music, nejen na CD, ale i vinylu. Jedno album bude celé v angličtině s texty beatnika a člena kapely Cream Peta Browna, druhé ve slovenštině s texty Mira Žbirky a Kamila Peteraje.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 3. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Novinková skladba Prišla z Londýna Mira Žbirky přišla z Londýna. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2015. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9144. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinkova-skladba-Prisla-z-Londyna-Mira-Zbirky-prisla-z-Londyna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:35