Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ona 34 / on 21: Místo sexu s mladým mužem skončila v cele předběžného zadržení

Že je Zlín klidné, malé městečko? Prdlajz :) V pondělí 7. ledna 2008 krátce před půlnocí se na stálou službu Městské policie Zlín obrátil 54-letý muž. Uvedl, že jeho podnapilá manželka se vrátila domů v doprovodu nějakého cizího muže, napadá jej a demoluje zařízení bytu. Navíc jej odmítá vpustit do ložnice, kam si pozvala toho cizího muže.
Přidat na Facebook
Na místo byla ihned vyslána hlídka MP Zlín z okrsku Jižní svahy. Tato se na místě zkontaktovala jak s oznamovatelem, tak i jeho manželkou a cizím mužem. Tento byl strážníky vyzván k podání vysvětlení. 21-ti letý muž sdělil, že byl s dotyčnou 34-letou ženou po práci na skleničku. Při konzumaci alkoholu mu poté měla nabídnout, aby strávil večer u ní doma, jelikož je doma sama. Po příchodu do místa jejího bydliště však zjistil, že tomu tak není. V bytě se nacházel i její manžel a její dva synové. Nicméně i přes tyto skutečnosti pak v bytě s ženou pokračoval v konzumaci alkoholu do té doby, než se mezi manžely strhla hádka. Tato posléze přerostla v házení květináčů a sklenice ze strany manželky vůči manželovi.

Muž byl proto vyzván, aby byt opustil, čemuž vyhověl.

Oznamovatel dále k věci uvedl, že když viděl, jak se jeho manželka vine k dotyčnému muži, vyzval ji, aby jej z bytu vyprovodila. Na toto ona po něm měla začít šíleně řvát, urážet jej a hodit po něm dva květináče a posléze i sklenici. Strážníci poté zjevně silně podnapilou manželku vyzvali také k podání vysvětlení, čemuž ona nebyla schopna vyhovět a neustále manžela hysterickým křikem verbálně napadala. Při pokusu o zklidnění se poté její agresivní chování obrátilo i vůči zakročujícím strážníkům. V průběhu zákroku pak vtrhla i do dětského pokoje, kde spali synové ve věku 7 a 9 let, které svým křikem vzbudila.

Hlídka MP Zlín proto s přihlédnutím k chování dotyčné ženy přivolala na místo i Policii ČR a RZS. Lékařka poté rozhodla, že žena je schopna umístění v CPZ, kde také skončila.

A co z toho milí mládežníci plyne? Je-li vám 21, nevěřte čtyřiatřicítkám! ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 8. 1. 2008 16:32
Prachař, Štěpán. 2008. Ona 34 / on 21: Místo sexu s mladým mužem skončila v cele předběžného zadržení. Vychytané.cz. [Online] 8. 1. 2008. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=914. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ona-34-/-on-21:-Misto-sexu-s-mladym-muzem-skoncila-v-cele-predbezneho-zadrzeni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 03:48