Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jaké je nejočekávanější jméno letošních Free Mondays?

1. června zakončíme v ROXY zatím nejúspěšnější sezónu zrestaurovaných Free Mondays.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ARCANE ROOTS
pondělí 1. června 2015 21:00
(konec +- úterý 2. června 2015 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Velkolepou rozlučku zajistí ostré kytary britského objevu Arcane Roots, kteří potěší hlavně fanoušky Biffy Clyro. Je to zadarmo a my Ti garantujeme, že po skončení ještě budeš chtít zaplatit!

Arcane Roots přijíždí z Jihu Anglie a zasluhují si Tvoji maximální pozornost. Zasáhne Tě smršť šrapnelů namíchaná ze zvuků post-hardcoru, popově laděného alternativního rocku a nakažlivě melodického hard-rocku. Ideální pokud nesnášíš jednoznačné hudební škatulkování! Když na chvíli upustíme od škatulek, tak se bavíme o skvělém zpěvákovi Andrew Grovesovi, ostrých kytarách a skvělých bicích. Arcane Roots jsou známí pro své energické live shows a hlavně propojování progresivní hudby, math rocku a indie s formátem chytlavých melodií.V roce 2011 vydali debutové album „Left Fire“, které se dočkalo velmi pozitivní kritiky (Sputnikmusic ho označil za nejlepší album roku 2011). Ve stejném roce také odjeli jejich první turné ve Velké Británii, které zakončili vystoupením na festivalech Sonisphere a Heavy Festival. První full lenght album „Blood & Chemistry“ vydali v květnu roku 2013. Za poslední dva roky si stihli zahrát po boku jmen jako Twin Atlantic, Coheed and Cambria, Bad Religion, Dry The River a The Used. A pokud Ti to ještě pořád nestačí tak přihazujeme jména kapel, s kterými odjeli turné: AWOL Nation, Muse, Biffy Clyro a Enter Shikari.
Všechny tyhle hudební špičky by Ti určitě doporučili, ať si jejich červnové vystoupení nenecháš ujít. Je to zadarmo a my Ti garantujeme, že po skončení vstoupení ještě budeš chtít zaplatit. Důkaz? Prostě všeho na chvíli nech a pusť si jejich song „Slow“.FB event: http://www.facebook.com/events/761422923913369/Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 28. 5. 2015 15:00
Chovancová, Michaela. 2015. Jaké je nejočekávanější jméno letošních Free Mondays?. Vychytané.cz. [Online] 28. 5. 2015. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9118. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jake-je-nejocekavanejsi-jmeno-letosnich-Free-Mondays?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.139s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.239.158.223
Serverový čas: úterý 21. května 2024 13:13