Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

O pivo se na šňůře Tří Sester postará sládek

Tři sestry před turné vyhlásily: pivo musí všude chutnat výborně a nesmí dojít! A tak bude mít kapela, asi jako první na světě, k ruce vlastního sládka.
Přidat na Facebook
Ten pohlídá, aby bylo hořkého piva na všech koncertech dostatek, aby chutnalo výborně a bylo správně načepované. Těžký úkol vzal na sebe zkušený obchodní sládek Radegastu, Zdeněk Baszczyňski.A hlásí, že vše je připraveno. „Máme harmonogram zásobování, aby bylo dobrého piva všude dostatek a to nejen pro kapelu ale taky pro lidi, kteří na koncerty dorazí. Nachystané jsou seřízené výčepy, osobní půllitry pro členy kapely, dostatek kelímků, výčepní jsou proškoleni, aby pivo čepovali správně. Všechny ujišťuju, že si na koncertech vychutnají správnou hořkost Radegastu, který určitě nedojde.“Kdo vlastně přišel na to, aby kapela měla svého sládka? „Pivo na tour musí být perfektní. Když jsme seděli s lidmi z Radegastu, tak někdo z kapely ze srandy řekl, ať nám tam pošlou rovnou sládka. A z tohoto plácnutí vzešlo to, že na kvalitu piva bude po celé turné dohlížet pan sládek Baszczyňski,“ řekl Lou Fanánek Hagen.

Dodala: Alena Rydvalová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 28. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. O pivo se na šňůře Tří Sester postará sládek. Vychytané.cz. [Online] 28. 5. 2015. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9115. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/O-pivo-se-na-snure-Tri-Sester-postara-sladek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:43