Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Australští Sheppard se předvedou před českým publikem

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sheppard
pondělí 29. června 2015 20:00
(konec +- úterý 30. června 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Sheppardovi jsou členové rodiny, která ve své rodné Austrálii zhmotnila svůj hudební sen. Kapela, v jejímž jádru stojí sourozenci George, Amy a Emma Sheppardovi, urazila pořádný kus cesty – od skládání písniček na terase svého domu až k vítězství v australské hitparádě nad megahitem Pharrella Williamse Happy se svým hitem Geronimo.

Jejich příběh začal dva tisíce mil od Brisbane v tropickém ráji Papuy – Nové Guiney, kam se rodina přestěhovala se svým otcem – právníkem. Už od prvního dne je hudba obklopovala. Jejich otec je ráno budil nahrávkami Cata Stevense a matka jim zaplatila výuku hry na klavír a hudební teorii. George, Amy a Emma nemohli být pro fungování své budoucí kapely lépe vybaveni.

Sourozenci brzy rozšířili skupinu o kytaristu a producenta Jay Bovinoa, kytaristu Deana Gordona, bubeníka Michaela Butlera a mladší sestra Emma se chopila basové kytary. Sestavu několikrát obměnili, složili téměř 30 písniček a vydupali si schůzku s legendou australského hudebního průmyslu Michaelem Chuggem, který se stal jejich manažerem.

Skladba Let Me Down Easy se pro Shepppard v Austrálii stala průlomovým hitem, po němž následovala televizní vystoupení s obrovskou sledovaností, čtyřikrát platinové vydání dalšího singlu Geronimo. V létě 2014 vydává kapela své debutové EP Geronimo, které vzápětí dostává zlatou desku. Následovalo jedenácti písňové album nazvané Bombs Away, které letos vyšlo i v Evropě a i zde slaví ohromné úspěchy.

SUPPORT:
Money For Rope / AUS

Zdroj: Lucerna
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 2. 6. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Australští Sheppard se předvedou před českým publikem. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2015. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9107. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Australsti-Sheppard-se-predvedou-pred-ceskym-publikem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 07:54