Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Spešl RFP playlist na HUDBA GOOGLE PLAY

Kdo si aktivoval zkušební verzi Hudba Google Play, může naposlouchat letošní hvězdy festivalu. Speciální playlist pro objevení kvalit vystupujících a naposlouchání největších pecek jako na podnose.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
čtvrtek 4. června 2015 12:00
(konec +- pátek 5. června 2015 00:00)
Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Jednoduše můžete poslouchat…
- hudební katalog čítající přes 30 miliónů skladeb
- na počítači, telefonu (Android, iPhone) nebo tabletu (Android)
- online nebo po stažení do mobilního zařízení i offline
- po skladbách, albech, nebo si vytvoříte personalizovaná žánrová rádia
- a to vše bez reklam :)

Jak na to?
1. Po nákupu vstupenky dostanete e-mail s unikátním odkazem na aktivaci 60 dní Hudby Google Play zdarma. Klikněte na tento odkaz.
2. Přihlašte se svým účtem Google (možná jej už používáte pro Android telefon, nebo Gmail)
3. Následujte instrukce k aktivaci. Budete požádáni o zadání platebního nástroje potřebného, aby vám zůstal přístup k službě i po 60 dnech, když budete chtít (v opačném případě službu do 60 dní deaktivujete). Zadat můžete platební kartu nebo platbu přes telefonního operátora v případě aktivace na mobilu (nabízí O2 a T-Mobile). První 2 měsíce vám nebude nic účtováno.
4. A hurá poslouchat ;-)

Úplné znění pravidel využití nabídky Hudba Google Play na 60 dnů zdarma s Rock for People (dále "Nabídka" ) níže.

1. Tato Nabídka je určena zákazníkům z České republiky, kteří:
a) si zakoupili lístek na Rock for People 2015 v Hradci Králové nebo na Rock for People Europe 2015 v Plzni (e-ticket nebo fyzickou vstupenku) do 5. července 2015
b) ve chvíli využití Nabídky: (a) nejsou stávajícími předplatiteli Hudby Google Play; (b) nebyli předplatiteli Hudby Google Play v posledních 12 měsících; a (c) nevyužívali zkušební verzi zdarma Hudby Google Play v posledních 12 měsících.

2. Nabídka musí být aktivována do 31. července 2015.

3. Pro využití nabídky je nutné:
a) aktivovat 60-i denní zkušební verzi zdarma Hudby Google Play kliknutím na URL nabídky, která bude doručena na mail spojený s nákupem e-ticketu, nebo použitím QR kódu, který bude doručen společně s fyzickou vstupenkou na Rock for People nebo Rock for People Europe
b) nastavit účet Hudby Google Play; a
c) poskytnout platný způsob provedení platby. Platný způsob provedení platby je požadován při vytvoření účtu, avšak užívání zkušební verze zdarma nebude zpoplatněno, dokud nevyprší její platnost, tzn. po dobu 60 dnů. Po konci zkušebního období bude užívání automaticky zpoplatněno, pakliže nedojde k odhlášení užívání.

4. Pokud dojde k odhlášení užívání v průběhu zkušebního období, užívání služby Hudba Google Play nebude zpoplatněno, avšak ztratíte možnost přístupu k obsahu, ke kterému jste přistupovali v průběhu užívání zkušební verze (např. historie a vytvořené playlisty). Pokud nedojde ke zrušení užívání v průběhu zkušebního období, bude užívání zpoplatněno měsíční částkou149 ,- Kč za každý měsíc od konce zkušebního období a za každý další měsíc, dokud nedojde ke zrušení předplatného. Pro zrušení předplatného otevřete menu „Nastavení“ v aplikaci Hudba Google Play nebo na webu a postupujte dle instrukcí.

5. Pokud využijete této Nabídky, získáte pro zkušební období 60 dnů přístup do služby Hudba Google Play. Hudba Google Play opravňuje uživatele poslouchat neomezené množství hudby v rámci titulů dostupných v rámci Google Play na měsíční bázi.

6. Předplatné Hudby Google Play podléhá Smluvním podmínkám služeb Google Play http://play.google.com/about/play-terms.html.

7. Nabídka je podmíněna dostupností vstupenek na Rock for People a Rock for People Europe v rámci České republiky.

8. Tuto Nabídku nelze využít ve spojení s žádnou další nabídkou.

9. Google má právo změnit, zrušit či dočasně pozastavit Nabídku v případě, že se vyskytne skutečnost, která by bránila v poskytování Nabídky.

Playlist naleznete na tomto odkazu: http://play.google.com/music/pl/AMaBXym_lgWUWz3SG4RwtYALNfAHFdwSzYGrdUk3Hdz86qhsRT8exf9898IQ3qkPgxiInwqfGqy1JsVyxEPHehkYie06bVV7RA==

Odkaz je funkční pouze tehdy, pokud máte aktivovanou službu Hudba Google Play. Jinými slovy je dostupný pouze předplatitelům. Aktivujte na 60 dní zdarma a poslouchejte neomezené množství hudby!

Zdroj: RFP
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 22. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Spešl RFP playlist na HUDBA GOOGLE PLAY. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2015. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9099. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Spesl-RFP-playlist-na-HUDBA-GOOGLE-PLAY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:26