Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Příští týden startuje RfP, předprodej lístků končí ve středu

Pouhých deset dnů zbývá do okamžiku, kdy se otevřou brány Festivalparku v Hradci Králové a odstartuje 21. ročník Rock for People.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
čtvrtek 4. června 2015 12:00
(konec +- pátek 5. června 2015 00:00)
Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Ten letos proběhne od 4. do 6. června. Zakoupit vstupenky v předprodeji je však možné jen do středy 27. května a poté bude možné koupit vstupenky pouze na místě. Díky enormnímu zájmu o lístky na pátek 5. června, kdy hrají mimo jiné Faith No More, Limp Bizkit či Three Days Grace, byla k rezervaci uvolněna limitovaná edice 1000 kusů jednodenních vstupenek. Ty je možné závazně rezervovat prostřednictvím webových stránek festivalu a mailové žádosti.

Rock for People slibuje tři dny plné hudby nejrůznějších žánrů od kytarovek, přes rock ve všech jeho podobách, až po drum’n’bass či dubstep. Headlineři jako Faith No More, Bastille, Limp Bizkit, frontman The Strokes Julian Casablancas či Three Days Grace jsou zárukou, že bude co poslouchat. Na své si přijdou i fanoušci tvrdších hudebních žánrů. Do Hradce míří například Asking Alexandria s novým zpěvákem, Hollywood Undead, We Are Harlot či Deathstars. Taneční party rozproudí domácí i zahraniční DJ’s v čele s Flux Pavilionem a DC Breaks. Bohatý doprovodný program zajistí, že ani dál od hudebních stageí se nikdo nudit nebude.

Kromě tří dnů plných hudby letos na návštěvníky čeká i vylepšený Festivalpark. Areál doznal několika zásadních změn, a to nejen po vizuální stránce, ale i co se rozmístění hlavních stageí týká. Novinkou je Morning & Night Park u hlavního vstupu, který nabídne celonoční zábavu a pro návštěvníky bude fungovat každý den až do 6 hodin do rána.
Rock for People se v Hradci Králové poprvé letos uskuteční již mezi 4. a 6. červnem a během tří dnů nabídne na 100 zahraničních i domácích interpretů a bohatý nehudební program. Vstupenky lze až do 27. května zakoupit přes GoOut na webu RfP www.hradec.rockforpeople.cz/vstupenky/. Na místě bude cena festivalové vstupenky 1900 Kč. Videopozvánka na  RfP 2015:Jedny z největších změn ve Festivalparku se týkají hlavních pódií. Změnilo se umístění Rock for People stage a také podoba druhé hlavní Staropramen stage, jež letos nebude ukryta v obřím šapitó. Klíčový program se bude odehrávat na Rock for People stage na ranveji, na venkovní Staropramen stage, dále kryté ZOOT stage a velkém stanu pro 1500 lidí Muzikus / Evropa 2 stage. K tomu bude program na dalších menších scénách, jako jsou Urban Wave Zone, Red Bull Tour Bus (program soustředěný na 4. června), Staropramen DJs point/ShowTime party, Symbio+ Pedal stage, Lenovo Silent Party a další. V Petrof zóně usednou k legendárním klavírům královéhradecké společnosti nejen profesionálové, ale hru na tyto unikátní klavíry si bude možné v průběhu festivalu i vyzkoušet.

Ve zbrusu novém Morning & Night Parku si budou návštěvníci moci třeba i zalyžovat. Bude zde v provozu festivalový unikát - vybavený a profesionály sepisovaný Après-ski bar i s půjčovnou lyží a sjezdovkou! Na opačném konci Festivalparku najdou zájemci Skate rampu a shop, opodál pool beach a další sportovní aktivity.

Velkou proměnou prošly i stánky s jídlem, nově budou koncentrovány v gastrozónách, uprostřed kterých bude vždy k dispozici pohodlné posezení nebo poležení, vždy s nějakou perličkou (například DJs, pianem apod.). Pozadu nezůstanou ani bary. Vedle nápaditých partnerských bárků s doprovodným programem (například Jack Daniels Truck, Red Bull bary atd.) areál nabídne minimálně tři stylové „nálevny“, každou v jiném designu a s jinou náplní. Stodola, Fabrika a Chicago – co název, to předurčující hudební kulisa! A každou noc tematické party.

Jednou z oblastí, na kterou pořadatelé každoročně soustředí svou pozornost, je ubytování. Pro návštěvníky bude vedle běžného kempu, připraven i nadstandardní VIP Camp a Camp Plus, jehož součástí jsou jak sprchy s dostatkem teplé vody, tak keramické toalety. Pro ty, kteří se nechtějí tahat s vlastním stanem a spacáky, bude k dispozici festivalový Tent Hotel s padesátkou kompletně vybavených stanů. A kdo se nechce tahat vůbec s ničím, nakoupí oblečení, drogistické zboží i potraviny v rámci areálu.

Nedílnou součástí festivalů je v dnešní době i móda a nejinak je tomu i na Rock for People. Stánek s festivalovým merchandisingem je již tradičně oblíbeným cílem většiny návštěvníků a festivalové holínky s grafikou Rock for People se za poslední roky staly takřka legendou. Letos však klasické stánky s oblečením doplní i módní přehlídky ZOOT, které dámám a samozřejmě i pánům nabídnou nejednu zajímavou inspiraci pro dokonalý letní outfit. Pro ty, kteří chtějí jít ještě dále, tu bude možnost pořídit stylové tetování henou nebo navštívit některé z kosmetických prezentací.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 25. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Příští týden startuje RfP, předprodej lístků končí ve středu. Vychytané.cz. [Online] 25. 5. 2015. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9098. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pristi-tyden-startuje-RfP,-predprodej-listku-konci-ve-stredu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 19:21