Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novinky z Rock for Churchill

Máme pro vás poslední 4 kapely, které letos zahrají na hlavní stage Rock for Churchill: Sto zvířat, Please The Trees, Prague Conspiracy a Homebwoyrasta.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for Churchill
pátek 28. srpna 2015 12:00
(konec +- sobota 29. srpna 2015 00:00)
Přírodní areál Myslivna
Vroutek (CZ)
STO ZVÍŘAT
Sto zvířat mají za sebou za čtvrt století své existence více jak 1800 koncertů a festivalů a to nejen v Čechách, ale i ve Spojených státech, Francii, Německu, Švýcarsku a Slovensku. V Čechách a na Moravě zahráli zřejmě ve všech existujících klubech, každoročně Zvířata hrají na všech velkých a prestižních festivalech. Ve své diskografii mají zatím 9 řadových alb a nespočet účastí na kompilacích. Je více než jasné, že takové významné výročí musí Zvířata oslavit i u nás ve Vroutku. Budeme se těšit!PLEASE THE TREES
Skupina Please The Trees (český překlad Potěšit stromy) původně vznikla v roce 2005 spojením post rockových, kytarových snivců a léčitelů Some Other Place a písničkáře Václava Havelky. Poslední, třetí řadové album ‘A Forest Affair’ kapela natočila s producentem Jonathanem Burnsidem v říjnu 2011 během druhého amerického turné u kalifornského San Francisca. Hned začátkem roku 2014 proběhlo turné v Anglii a v březnu další měsíční turné v USA, které čítalo dvacet tři vystoupení, během něhož skupina natočila čtvrté album ve studiích High Bias Recording v Detroitu s Chrisem Koltayem (The War On Drugs, Liars, Deerhunter, Akron/Family) a v Rivington66 v New Yorku s Philem Weinrobem. Album vyjde v září 2015 opět u Starcastic Records, takže ve Vroutku na playlistu bude určitě i spousta nových pecek!

V rámci svého projektu Planting Trees kapela vždy v místě vystoupení vysadí strom, takže náš vroutecký háj se rozroste o dalšího člena.

PRAGUE CONSPIRACY
Po třech letech je opět čas na pořádnou dávku rock’n'rollu okořeněného špetkou glam rocku od rozjeté Conspiračky. Zatím poslední album Renegades vydala kapela v dubnu 2013. Aby zachytili živelnost svých koncertů, nahráli většinu alba na živo. Hitové písně tak dostali nejen energetickou injekci, ale i punc opravdovosti a upřímnosti, se kterou Prague Conspiracy ostatně dělají vše na co sáhnou.HOMEBWOYRASTA
Homebwoyrasta je parta týpků z Olomouce a přilehlého okolí, které svedla dohromady láska k hudbě reggae a potřeba hudbu aktivně dělat. A že se jim to daří, se budete moci přesvědčit premiérově na Rock for Churchill. Homebwoyrasta inspiraci čerpají například v tvorbě Boba Marleyho, Steel Pulse, Israel Vibration nebo Dona Carlose. Jejich hlavním mottem je rozdávání pozitivní energie prostřednictvím svých houpavých písní s anglickými texty a atmosférou. V roce 2010 se Homebwoyrasta úspěšně zúčastnili evropské soutěže reggae kapel (European Reggae Contest), ve které se jim podařilo vyhrát regionální finále. V evropském semifinále, které se konalo ve španělském Bennicásimu v rámci jednoho z největších reggae festivalů Rototom Sunsplash, se Homebwoys nakonec umístili na 9. místě.

Vstupenky na RFCH 2015 můžete pořídit do 30. 6. za limitovanou cenu 700 Kč (+ poplatky). Do 12. 6. můžete využít akci 5+1 a 10+2.

Zdroj: RFCh
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 27. 5. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. Novinky z Rock for Churchill. Vychytané.cz. [Online] 27. 5. 2015. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9096. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-z-Rock-for-Churchill
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:18