Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HHK 2015 - Evidence, Separ, DWA Slawy

Jsou to ti, které když posloucháš, tak nechápeš. Technika, dikce, přednes... tyhle kvality v sobě musí nosit každej MC, ať už pochází z pláže v kalifornské Long Beach, nebo pase ovečky v podhůří Tater.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Kemp 2015
čtvrtek 20. srpna 2015 18:00
(konec +- pátek 21. srpna 2015 01:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Tito pánové všechny tyto kvality mají. Lejdíz and džentlmens, přivítejte proto čtyři zastupitele kvalitního flow – Evidence, Separ, Dwa Slawy.

Evidence byl na Hip Hop Kempu víckrát než naši nějzarytější fans, přitom jsme rádi, když se pokaždý vrátí zpátky. Mr. Slow Flow nikam nepospíchá. V loňském roce vydal desku s Alchemistem, aby mohl v polovině roku vydat ještě jedno album s Dilated Peoples. Prostě hell. Ne, není to hell, je to jeho vyklidněný tempo. Vzhledem k tomu, že plánuje další sólovou desku, tak rozhodně nestřílíme vedle, když ho letos poněkolikáté přivítáme na festivalu.

Separ disponuje skvělou technikou. Ve slovenských análech se dokonce tvrdí, že je to nejlepší flower ve slovenské hře. Je to samozřejmě diskutovatelný. Co není diskutovatelný, je, že má dvě sólové desky: „Buldozer“ a „Pirát“. Obě tyto desky potvrdily, že bývalý člen partičky Gramo Rokkaz může jet sólo, umí jet sólo a není důvod, aby to nedělal. Navíc si vzpomeňte, s kým vším v poslední době dělal – Kontrafakt, La4, DJ Wich...

Přestože se duo Dwa Slawy na scéně pohybuje již přes deset let, kritiky dokázali přesvědčit a posluchače rozhypovat až s posledním albem "Ludzie sztosy". Skvělé mozky totiž myslí stejně: píšou stejně, mají velmi podobnou techniku přednesu a jejich živá vystoupení nemají chybu. A zatímco na rozdíl od ostatních skupin, kde jeden MC je dominantní a ten druhý spíš tak trochu přicmrndává, tady jede jeden líp než druhej... jen do doby, než to zase zabije ten první. Cože?

Jako takhle – fakt nekončíme, rozjíždíme se, dokazujeme, že můžeme uprostřed Evropy udělat jeden z nejzajímavějších rapovejch fesťáků. Příští týden se těšte, je na co.

Zdroj: HHK
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 20. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. HHK 2015 - Evidence, Separ, DWA Slawy. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2015. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9078. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HHK-2015---Evidence,-Separ,-DWA-Slawy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:13