Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Votvírák dává šanci mladým talentům!

Vzniká HELPMUSIC KISS DELTA STAGE
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Votvírák 2015
sobota 13. června 2015 21:00
(konec +- neděle 14. června 2015 04:00)
Milovice
Milovice (CZ)
Kromě známých a ostřílených jmen, která na festivalu Votvírák nesmí chybět dávají pořadatelé prostor i mladým talentovaným kapelám. Ke dvěma hlavním pódiím a tradiční Hip Hop stage přibude podium čtvrté s názvem HelpMusic Kiss Delta Stage.

„ Jako jediný multižánrový festival tohoto formátu, zaměřený pouze na CZ a SK tvorbu, považujeme za povinnost poskytnout prostor i mladým kapelám a interpretům. Je pravděpodobné, že je jednou budou pod podiem vítat desítky tisíc diváků, a proto bychom jim tuto krkolomnou cestu za štěstím chtěli usnadnit....“ uvedl pořadatel festivalu.

Ve spolupráci s mediálními partnery rádiem Kiss a magazínem HelpMusic vzniká na Votvíráku stage, která může odstartovat kariéru mladým talentovaným kapelám a interpretům. Regulerně velké a technicky zajištěné podium umožní představit se potencionálním fanouškům v tom nejlepším světle. Nové a zajímavé talenty vybíral ředitel rádia Kiss Delta Stage Jiří Štěpánek a šéfredaktorka magazínu HelpMusic Martina Jablanovská.

Již 14.6.2015 bude spousta návštěvníků festivalu Votvírák vědět, že kapely Terrapie, The Switch, Monna, Last Station, Bags, Cookies, Osa Killers, Hand Grenade, Silent Session, Piranha, Enola Gay, Twilight Kid, Inaction, Herdek Filek a Hlahol stojí za poslech. Někteří z nich jsou možná nástupci Tublatanky, Paramore, Chinasek, Arakainů nebo Tomáše Kluse. Dejte jim šanci, my jsme jim jí dali.

Jedna z nadějí Votvíráku a české scény vůbec MONNA vystoupí v Rock Café

Indiánka MONNA pokřtí nový klip 20. května v Rock Café uvedou společný koncert s kapelou Rituály. MONNA jako bonus představí exkluzivně svůj nový klip k písni Ain´t No Wonder. Večer je pojatý multižánrově a odstartuje ho hardcorová parta CTM.

Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 5. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Votvírák dává šanci mladým talentům! . Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2015. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9075. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Votvirak-dava-sanci-mladym-talentum!-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.86.95
Serverový čas: sobota 18. května 2024 06:15