Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

ŽIŽKOV SOBĚ 2015 - festival, který nás baví

8. ročník festivalu Žižkov Sobě se uskuteční od 1. května do 30. června. Festival chce i v letošním roce oslovit stálé obyvatele i návštěvníky Prahy 3 a již tradičně je na všechny akce volný vstup.
Přidat na Facebook
V rámci programu proběhnou divadelní představení pro děti i rodiče, výstavy, hudební akce i sportovní turnaj a odpoledne pro děti.

V prostorách Paláce Akropolis je na květen připravena výstava fotografií Martiny Žigmundové s názvem Žižkovští muži ženám 2015, v červnu potom soubor fotografií Martina Mařáka z loňského projektu 1020_SITE SPECIFIC.

17. května se ve velkém sále uskuteční představení současné dětské opery inspirované slavnou skladbou Johna Cage 4´33´´, které vzniklo v rámci mezinárodního projektu Karaoke Europe ve spolupráci Slovenských filharmoniků a dětského sboru pod názvem 2′16” a pol: VESMÍRNA ODYSEA.

Třetí ročník turnaje Český pohár ve fotbálku o pohár Paláce Akropolis, na kterém se v Paláci Akropolis sejde celá česko-slovenská špička, proběhne 30. května a 1. června oslaví děti v Campu Na Pražačce svůj svátek v rámci Indiánského dětského dne. Během června představí ve čtyřech mateřských školách soubor Squadra Sua pouliční hasičskou grotesku na opravdovém hasičském speciálu Traffic Dance Bomberos.

V rámci Ska festu 10. června vystoupí na Parukářce Fast Food Orchestra a The Chancers a 11. června nabídne cyklus EuroConnections během speciálního open air večera hned čtyři kapely - vedle českých Never Sol a Voila! uvidíme istanbulskou elektronickou kouzelnici Ah! Kosmos a španělskou energickou kapelu Chotokoeu. Nebude chybět ani čtvrtý ročník turnaje v tradiční švédské hře Kubb.

24. června bude patřit Camp Na Pražačce speciálnímu letnímu představení nejznámější pražské improvizační skupiny Just! Impro.

Vstup na všechny akce je zdarma

Další informace: www.zizkovsobe.cz

Dodala: Eva Kociánová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. ŽIŽKOV SOBĚ 2015 - festival, který nás baví. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2015. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9071. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZIZKOV-SOBĚ-2015---festival,-ktery-nas-bavi
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:31