Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tři Sestry 30 let open air a nova album Fernet Underground

Naplno Oslavy 30. narozenin skupiny Tři sestry v pražském branickém A-parku Ledárny vypuknou již 21. Května 2015. Slavit se bude celé tři dny!
Přidat na Facebook
Ing. Magor popisuje program akce: „Tak už se nám ten legendární Braník blíží a my se blížíme do Braníka! Všechno vypukne ve čtvrtek 21.5., kdy se brány branického A Parku v Ledárnách otevřou v 17:00 a naplno se roztočí  kolotoč oslav do dnešní doby nevídaný! Především pokřtíme naše zbrusu nové album FERNET UNDERGROUND a naživo vám předvedeme dva nové singly z téhož! V rámci undergroundového večera zahrají  post Sahulovi Synové výčepu, folkový pornokrál Záviš a legendární kapela Píča.“

„Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, kdo by byl důstojný kmotr našeho nového počinu, nakonec jsme však uznali, že to musí být lidé, kteří se o desku zasloužili nejvíce, z čehož vyplývá, že si desku  naprosto ve vší skromnosti pokřtíme sami! Po křtu bude bezprostředně následovat autogramiáda!“, dodal Ing. Magor.

Album si ve formátu klasického 1CD anebo  2CD digipacku (2.CD je BEST OF 2001-2015) můžete zakoupit přímo ve čtvrtek při vstupu do areálu a pak neplatíte čtvrteční jednodenní vstupné. Majitelé permanentek mají vstup samozřejmě zdarma, permici zakoupíte i ve čtvrtek na místě.

Pátek bude jako již tradičně ve znamení divých punkových kamarádů Horkýžů, Visáčů, Slobodky, Zóny a mnoha dalších. Vše vyvrcholí smrští anglické legendy, kapely Peter and the Test Tube Babies!

Sobotu pojmeme klasicky – velkolepě! Spousta známých: É!Éčka, Alkehol, Doctoři, Sklepáci, Emzetháčka a jiní a jiní! A ve fascinujícím olbřímím závěru my, Tři sestry, v nových kostýmech, v brilantní choreografii, s novým brizantním zvukem a světly z nichž vás bude přecházet zrak! A to všechno doplníme novou, v pravdě fascinující, videoprojekcí!   Hlavně že je 30 let večírek!

Zde si můžete poslechnout první singl z alba, skladbu Plechový Ježíš:  A co dalšího areál nabídne?
Výbornou dopravní dostupnost z centra, A park se nachází přímo u tramvajové zastávky „Pobřežní cesta“.
Dětský koutek, oddychovou zónu s čajovnou, hrací zónu, stánek s merchem kapel, a dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst.
Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování v přilehlém Campu Kotva.

Dodala: Alena Rydvalová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 15. 5. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. Tři Sestry 30 let open air a nova album Fernet Underground. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2015. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9061. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tri-Sestry-30-let-open-air-a-nova-album-Fernet-Underground
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:21