Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Don´t Panic na Václaváku!

Centrum Prahy Vám vždy nabízí nepřeberné množství kulturního vyžití, od diskoték a tanečních klubů, přes divadla, kabarety až po výstavy. Ve většině případů člověk ani neví co vše! A nyní do této velké pomyslné rodiny přibyl staro-nový a velmi originálně řešený podnik, říkající si naprosto jednoduše The Club!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Don´t Panic - deep/tech/jazz/swing/latino night
pátek 22. května 2015 20:00
(konec +- sobota 23. května 2015 05:00)
The Club
Praha (CZ)
Prostory Clubu Vám týden co týden nabízejí taneční eventy na pomezí house music, black music, mainstreamové hudby a v neposlední řadě také eventy, jakým je např. mejdan Don´t Panic. Večer plný deep/tech house music, latina, jazzu a swingu, profesionálních djs, živých hudebníků a k tomu na míru dělaná projekce! Klubová a taneční hudba od začátku až do konce.

Na akci Don´t Panic se představí se svými různorodými sety dvojka J.V.Matty a Nepallos, jenž jako profesně naprosto mladé duo sbírá jeden úspěch za druhým. V poslední době je můžete oba velmi často potkávat po pražských klubech, kde baví publikum svým vytříbeným hudebním vkusem a slušnou technikou mixu. Jak sami s oblibou říkají: „ Zavírat party, je vždy úžasný zážitek, milujeme to!“ A proto budou i tuto akci se svou show uzavírat!

Jako další se představí v samostatných setech dvojka, která vystupuje pod společným názvem DORA Djs, což jsou ve skutečnosti dva matadoři naší music pubové scény, jmenovitě Djové Dolph a Raffael T. Kluci, kteří umí perfektně navodit atmosféru pohodového letního dne u moře a kteří nám do Clubu na Don´t Panic trochu té horké letní noci přinesou.

Dalšími účinkujícími bude live act 4BeCome1, za kterým se skrývá pražský dj Ketan a jeho hudebníci. Ti si na tento večírek připravili velmi energický a hudebně rozmanitý live set, kde uslyšíte klasickou house music, s prvky jazzu, soulu, ale hlavně latina. Bohdan Skibinskyy, který bude Ketana doprovázet svými vstupy na klarinet a flétnu s pomocí vlastního sampleru je naprosto úžasný a profesionální hudebník, který dokáže ne jednomu clubberovi otevřít ústa dokořán svými sóly a dokonalým umem v ovládání svých hudebních nástrojů. Poslední článek tohoto vystoupení budou hostující perkusisti se svým arzenálem bubínků a perkusí!

Vzhledem k tomu, že v The Clubu je zvykem otevřít brány již po osmé hodině večerní a návštěvníci klubu jsou zvyklý na dje již od těchto brzkých hodin, party Don´t Panic nebude stát stranou. Již od osmé hodiny budou Nepallos a J.V.Matty celou párty také otevírat. Těšte se warmup open set v podání těchto dvou talentů.
The Club se nachází v samém centru naší metropole, zhruba 200 metrů od „koně“ na Václavském náměstí, v ulici Ve Smečkách. Nelze ho minout. Na každém večírku se můžete těšit na speciální „happy hours“, kdy je několik druhů vybraného pití nabízeno za velmi speciální ceny, které s klidným srdcem konkurují tzv. „třetím cenovým“.

Přijďte si tedy užít skvělý taneční večírek na špičkové adrese a především, za naprosto normálních podmínek, jaké absolutně nekorespondují s místem, kde The Club leží!
Zkrátka DON´T PANIC!!
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Don´t Panic na Václaváku!. Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2015. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9060. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Don_t-Panic-na-Vaclavaku!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.04s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 21:32