Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Electric Lady vydává očekávanou desku v americko-české produkci

Electric Lady a hosté pokřtí debutové americko-české album Electrical
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Electric Lady: Křest alba Electrical
čtvrtek 21. května 2015 21:00
(konec +- pátek 22. května 2015 04:00)
Malostranská beseda
Praha (CZ)
Malostranská beseda přivítá 21. května 2015 (čtvrtek) jedinou českou funk-rockovou kytaristku a zpěvačku Terezu „Electric Lady“ Hrubanovou, která v rozšířené koncertní sestavě zahraje kompletní repertoár z její debutové desky Electrical, která byla nahrávána v USA a ČR a v prodeji je od 1. dubna tohoto roku. Zároveň uvede v novém aranžmá některé ze starších skladeb. Křtiteli alba budou Dan Šustr (Tichá dohoda, The Soulmates), Michal Šerák (Tichá dohoda), Pavel Attel (Tichá dohoda), Petr Steinmetz (The Soulmates) a další host pražská čtyřčlenná hard-rocková formace Continue… (www.continueband.com) zahájí kytarový večer.

Funky, groove, rock se od začátku prolínají tvorbou Electric Lady a její koncerty jsou vždy živelnou jízdou. Pestrou směs nabídne posluchačům u příležitosti pražského a také plzeňského křtu, který proběhne o dva dny později (KD Šeříkovka, 23.5.2015 od 20:00, hrajícím hostem bude Jan Militký – sólová kytara), protože základní trio – Tereza Hrubanová (kytara, zpěv), Marek Cába (basa), Roman Sobotka (bicí), podpoří charismatická herečka Erika Stárková, která se představí v pozici doprovodné vokalistky (od roku 2009 členka uměleckého souboru HaDivadla v Brně; televizní diváci ji mohou znát také z Četnických humoresek) a klávesista Meli Bahmann (student Konzervatoře Jaroslava Ježka; ve svých 22 letech je nejmladším členem v sestavě).

Od návratu Terezy z nahrávání desky v USA půjde společně s plzeňským křestem o doposud nejpřipravovanější koncertní akci, kterou by si neměli nechat ujít příznivci žánru funky a milovníci zvuku„čisté“ kytary, která je pro hudební projev Electric Lady charakteristická. Návštěvníci koncertu se mohou přesvědčit, proč si právě Terezu jako jedinou domácí zástupkyni něžného pohlaví zvolil za svoji firemní hráčku legendární americký výrobce kytar Fender Musical Instruments Corporation.

Akce začíná ve 20:30 a vstupenky jsou k dostání také v předprodeji za cenu 150 Kč (stání) v síti Ticketstream.
Detail koncertu - https://www.facebook.com/events/1575918342657807/

Album Electrical lze objednat výhradně přes e-shop www.electric-lady.com/shop.htm, koupit během živých vystoupení (přehled koncertů zde: www.electric-lady.com/live.htm) nebo stáhnout prostřednictvím hudební knihovny Music Jet.

Dodal: Vít Sekvard
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 13. 5. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. Electric Lady vydává očekávanou desku v americko-české produkci. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2015. [Citace: 27. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9058. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Electric-Lady-vydava-ocekavanou-desku-v-americko-ceske-produkci
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.145s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.176.43
Serverový čas: pátek 27. května 2022 23:28