Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Berlin Festival rozezní Underworld, Roisin Murphy nebo Richie Hawtin

Jedna z hlavních hudebních událostí německé festivalové sezóny proběhne ve dnech 29. – 31. května, kdy se berlínský Arena Park stane dějištěm Berlin Festivalu, který přináší dohromady to nejlepší, co město nabízí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Berlin Festival
pátek 29. května 2015 21:00
(konec +- sobota 30. května 2015 04:00)
15. minut klub
Olomouc (CZ)
Kvalitní a jedinečnou hudbu, kulturu a umění. Festival, proslulý svou kvalitní selekcí umělců, oslaví letos na břehu Sprévy desáté výročí a hudební obsazení tomu bude rozhodně odpovídat. Mezi hlavní lákadla patří bezesporu Underworld, James Blake, GusGus nebo Róisín Murphy.

Berlínský festival Festival je známý tím, že boří žánrové hranice a mísí různé styly. A tak i letos můžete zakusit techno flirtující s hip hopem, značkovou módu nejvyšší kvality s extravagantním street oblečením, pouliční občerstvení s gastronomickou kuchyní nebo klasickou hudbu s klubovou. V programu nebude chybět špička mezinárodních interpretů jako je Seth Troxler, Carl Craig, Robert Hood či Ten Walls, kteří vystoupí po boku klíčových postav berlínské klubové scény, mezi kterými jsou velikáni jako Richie Hawtin, Fritz Kalkbrenner, Dixon, Tale Of Us nebo Âme.Kultovní klub a hudební vydavatelství Watergate, který po desetiletí diktoval a utvářel techno scénu v Berlíně, představí rezidentní dýdžeje a mezinárodní klubové stálice jako Pan-Pot, Ellen Allien, Tiefschwarz, La Fleur a Marco Resmann.Arena Park se promění na tři dny v největší berlínský klub a během této velké 48-hodinové party pozdvihne běžný elektronický tlukot srdce města na ještě vyšší úroveň. Pokud vám to nebude stačit, můžete si ještě vybrat z bohatého doprovodného programu (přednášky, workshopy, promítání...).

Vstupenky je možné zakoupit na stránkách festivalu formou třídenního „festivalticketu“, ale také samostatně na jednotlivé dny. V Praze jsou vstupenky k zakoupení exkluzivně v obchodě specializovaném na vinylovou kulturu Phono.cz za 2.200 Kč.

http://berlinfestival.de/

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 11. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Berlin Festival rozezní Underworld, Roisin Murphy nebo Richie Hawtin. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2015. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9045. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Berlin-Festival-rozezni-Underworld,-Roisin-Murphy-nebo-Richie-Hawtin
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:32