Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

S OBLEKEM DO SPRCHY

Svět oběhla zpráva o další skvělé, kuriózní novince z Japonska!
Přidat na Facebook
Robotci je už asi začali nudit, tak zapřemýšleli co jiného by se dalo vyrobit a při tom napínání mozků zjistili, že jsou sice geniální, ale taky trochu líní a navíc jim to zabralo tolik času, že nestíhají zaběhnout do čistírny, aby si nechali vyčistit a nažehlit své skvělé obleky. A tak jednoho úzkookého šikulu napadlo, že vymyslí převratnou novinku ve výrobě obleků....


Japonská firma Konaka přišla s novou alternativou. NESTÍHÁTE ČISTIT A ŽEHLIT SVÉ OBLEKY? NEVADÍ! NAŠE STAČÍ JEN OSPRCHOVAT A NECHAT OKAPAT...a nemusíte nic žehlit.

Společnost chce sérii, pračcevzdorných, :) obleků Shower Clean uvést na trh v únoru. Na jejich web stránkách, však již nyní najdete návod na to, jak se o takový oblek postarat. K vyprání stačí sako a kalhoty obrátit naruby, pověsit na ramínko a několik minut sprchovat. Pak opakovat postup i s druhou stranou a nechat okapat a uschnout....Jak jednoduché, že? Simply clever!:)


Konaka se zaměřila na cílovou skupinu čerstvých absolventů univerzit, kteří hledají práci a obchodníky, kteří žijí sami. Mluvčí společnosti Šigejuki Tsuchia, jak říká, si zatím nemyslí, že by o novinku projevily zájem i ženy. Tak to se teda šeredně plete! Kolik by nám to usnadnilo práce, kdybychom si nemusely prát každý svršek, třídit prádlo podle barev (když zrovna nemáme doma pervol, že:))

„Je to převratná novinka především pro lidi, kteří nemají čas dát oblek do čistírny a s žehlením vlněných obleků si neporadí. Náš oblek se po osprchování vrátí do původního tvaru sám od sebe,“ řekl Tsuchia.

Sranda pěkná, že? Ale zařídit si šatník touto vychytávkou by nás přišlo na pěknou hromádku zlaťáků. Jeden oblek bude v přepočtu stát něco mezi pěti až devíti tisíci korun.
Verushka
(Veronika Jarešová)
úterý 8. 1. 2008 08:00
Jarešová, Veronika. 2008. S OBLEKEM DO SPRCHY. Vychytané.cz. [Online] 8. 1. 2008. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=902. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/S-OBLEKEM-DO-SPRCHY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:04