Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozmarné léto s UDG

„Spojení divadla a hudby, co víc si člověk může jenom přát. Moc se těšíme,“ zve na Rozmarné léto UDG.
Přidat na Facebook
ROZMARNÉ LÉTO je nový seriál kulturních akcích na příjemných místech. Dvoudenní prázdninový festival, plný divadla a hudby.

Tomáš Klus, Jaroslav Uhlíř, Xindl X, František Nedvěd, Crossband , Wabi Daněk, nebo UDG, divadlo pro malé i velké, program pro děti a soutěže to jsou lákadla Rozmarného Léta 2015.

„Pocházím z Nymburka a Bohumila Hrabala mám rád. Nymburský pivovar, prostředí nedalekého Kerska. Sluníčko, pařáky, rybníky, řeky, pohoda, pivo, klobásy, čundry, kytary, brigády, holky a mejdany. Vedro, písčitý cesty a já jedu na skládačce se koupat někam za město. To je pro mě Rozmarný léto....,“ uvedl Tomáš Vohradský (Volt) z kapely UDG

Rozmarné léto 2015 se uskuteční:
3 - 4.7.2015 Mikulov, Amfiteátr
10 – 11.7.2015 Olomouc , Korunní pevnůstka
8.8.2015 Most, Hipodrom
14 – 15.8.2015 Pitkovice, kemp na břehu řeky Sázavy

„Tuším že v Pikovicích jsme ještě nehráli, tam budeme vůbec poprvé. Zrovna tam se těším nejvíc, mám rád řeku Sázavu, parkrát jsem ji jel, co by vodák. Loni jsme ji jeli s partou kámošů a Pikovice jsme měli určený jako cíl. Nakonec jsme ale tak kalili že jsme za tři dny nedojeli ani do půlky trasy. Tak letos se tam aspoň dostaneme, i když ne po vodě......,“ dodává Volt.

Páteční program bude na jednotlivých místech trochu odlišný. V Mikulově a Olomouci bude tento večer patřit divadlu. A co jiného nabídnout pro letní pohodu než proslulou komedii Světáci, s kterou přijede divadelní společnost Háta ( J.Přeučil, M. Zounar, A. Gondíková, O.Želenská, P. Vítek nebo I. Anderlová. To v Pikovicích bude páteční večer ryze folkový, protože kde jinde si byste si lépe vychutnali známé melodie Wabiho Daňka nebo Františka Nedvěda.V sobotu se můžete těšit na různé soutěže a především na dětské divadelní představení. Navazující program bude již čistě hudební. Těšit se můžete na skupinu Crossband a UDG, nebo na všemi generacemi oblíbeného Jaroslava Uhlíře či Xindla X. Plnohodnotný koncert Tomáše Kluse pak bude třešničkou na dortu sobotního večera.

Co chystá UDG pro návštěvníky Rozmarného léta?
„ Každý koncert je pro nás speciální set, nikdy nikdo neví co přijde. Vyloženě akustický koncert neplánujeme, v tom možná budeme na festivalu vyjíměční. Máme ale pár písniček, kde místo elektrický kytary bereme do ruky akustiky, tak ty určitě na Rozmarným létu zahrajeme! Plnohodnotný unplugged koncert jsme zatím ještě neměli. Vždy to byl třeba set s pár písničkama na nějakých akcích, kde jsme neměli více času na celý koncert, nebo to nedovolovala technika. V současný době pracujeme na nový desce, ta nám teď zabírá nejvíce času. Až budeme hotová, přijde čas na další plány. Přiznám, že o akustickém turné do budoucnosti se také uvažuje..“

Právě je v prodeji limitovaná edice vstupenek za 290,- Kč !
Vstupenky na jednotlivé akce můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream
dvě děti do výšky 130 cm VSTUP ZDARMA!

Ať zavítáte na jižní Moravu do mikulovského amfitéátru , do Olomouce na Korunní pevnůstku , do Mostu na Hipodrom nebo k řece Sázavě do Pikovic , vždy můžete počítat s tím, že strávíte nezapomenutelné chvíle letních prázdnin na příjemných místech v dobré společnosti. O to se postará nejen Tomáš Klus nebo Xindl X, ale například také Jaroslav Uhlíř, skupina UDG a Crossband, nebo také známí folkaři Wabi Daněk a František Nedvěd.
Pátky

Vstupné
Vstupenky na páteční večery si můžete pořídit zvlášť, ale rozhodně se nenechte připravit o výhodnější dvoudenní vstupné a kopec zábavy navíc. Zvýhodněné budou i rodinné vstupenky a dvě děti do výšky 130 cm si můžete vzít s sebou zdarma.

Máte se na co těšit a my se těšíme na Vás. Více na www.rozmarne.cz

Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 4. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Rozmarné léto s UDG. Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2015. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9013. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozmarne-leto-s-UDG
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.158s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.204.166.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 00:42