Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HHK 2015 - HOPSIN, DOPE D.O.D., SODOMA GOMORA

Zaspali jste. Vlak vám ujel... Levou nohu, kterou jste vstali a šlápli v box fresh sneakerskách do hovna. Nic nejde, ani nejede. Nestojí. Šéf se po vás vozí. Nestíháte. Stíha. Přítelkyně mění přítele. Škola základ života je o ničem? Pak je všechno v pořádku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Kemp 2015
čtvrtek 20. srpna 2015 18:00
(konec +- pátek 21. srpna 2015 01:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Špatný zprávy můžou pokračovat. Vám už nepomůže ani svěcená voda. Nasaďte masku, natáhněte rukavice, nastartujte motorovku a hned vám bude líp. Hodný kapely. Správňáci. Nový člověk... Nic z toho pro vás dneska nemáme. Husina. Hrůza a děs. Pátek 13. je prostě zlý datum na dobrý zprávy. V Pátek 13. je potřeba trochu zlobit a vystupovat z řady. Koho tedy máme?

První na holení přichází Hopsin. Ten, co to holí jak břitva ostrým rapem. Kdo? Ten úchyláček v ujetejch bílejch čočkách, so používá ÚVéčko místo horskýho sluníčka a zásadně se pod ním vyhřívá v bílým kulichu? Student z XXL Freshman Class 2012? Týpek, co má jen ve svém seriálu Illmind Of Hopsin tolik shlídnutí na tubě, že by z toho jednomu nevypadli čočky, ale rovnou bulvy? Řízek, co vášnivě dissí všechny od Lil Waynea a Drakea po Tylera? Jo, přesně toho máme.

Záda mu budou krejt zvyřátka Dope D.O.D. A kladivo, řemdih a palcát je jejich rapovej vercajk. Sound, co přináší, hravě natrhne játro. Ozvěna paniky, kterou způsobila jejich show na Hip Hop Kempu 2012 ještě nestihla ani utichnout. A vřískot už zase může začít sílit. Trojička z městečka s romanticky libozvučným názvem Gröningen za tu dobu vůbec nevyměkla, podlahu jede dál. Exploduje na stagi jak utržená ze řetězu.

A kým bychom to mohli dneska uzavřít, když ne jezdci apokalypsy Sodoma Gomora? Řezník a DeSade. Rambo nůž a mačeta na vyměklý moče.

Tak co? Budem vás zase jednou srát a budit zpocený ze spaní? Už jen 5 měsíců. Do klopy dejme sedmikrásku a můžeme se těšit, až vyjde sluníčko a zase začne Hip Hop Kemp. A kde že je ten mlaďas a znak, co mluví za vše? Všechno bude. V půlce Března už celkem dost celkem zásadních jmen? To celkem jde, ne? Zbylo ještě něco? Zbylo a není toho málo. A co bude za tejden? No, to uvidíš za tejden. Takže zase v pátek v 9. Zdraví Jason.

Zdroj: HHK
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 4. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. HHK 2015 - HOPSIN, DOPE D.O.D., SODOMA GOMORA. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8999. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HHK-2015---HOPSIN,-DOPE-D.O.D.,-SODOMA-GOMORA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:40