Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KARMON z DIYNAMIC MUSIC na party FOLLOW THE RABBIT

Dámy a pánové, vážení příznivci kvalitní muziky a milovníci skvělých večírků… S radostí vám oznamujeme, že po dlouhém a náročném jednání se nám podařilo dojednat naprostou lahůdku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FOLLOW THE RABBIT w/ KARMON
pátek 15. května 2015 21:00
(konec +- sobota 16. května 2015 04:00)
Magnum
Praha (CZ)
Za jedinečné spolupráce agentury EPIC a projektu CODE vám přinášíme další pokračování speciálního vydání eventu FOLLOW THE RABBIT. Na posledním díle této akce vystoupil rumunský mág Mihai Popoviciu a atmosféra byla parádní. Ovšem nyní se laťka posouvá ještě výš!V pátek 15.5.2015 se v klubu Magnum poprvé v České Republice představí zástupce světoznámé agentury a labelu DIYNAMIC, mistr deep a tech house rytmů, holandský DJ a producent KARMON!

Tento mladík, jehož hvězda stoupá k výšinám závratným tempem se stal velice uznávaným DJem a producentem na poli taneční scény a to díky svým propracovaným setům a kvalitní produkci kterou pravidelně zařazuje do svých setů i např. SOLOMUN.

Další specialitou kromě posíleného zvukového aparátu, nových dekorací a mappingu bude také to, že člen projektu Code, DJ Adam Cloud zde oslaví svoje narozeniny. O další support se postarají další přední čeští DJs.

Přijďte si vychutnat tento hudební zážitek, těšíme se na vás…Odkaz na FB událost: http://www.facebook.com/events/395520873985888/KARMON, člen bookingové agentury a labelu DIYNAMIC, se za poměrně krátkou dobu dostal do povědomí fanoušků po celém světě nejen díky propracovaným setům s vytříbeným zvukem, ale především díky svým trackům. Tento holandský DJ a producent v roce 2012 vydal svůj dabutový release Turning Point na labelu Sintope Digital a následně megahit Wowshit na Diynamic. Tracky Karmona začal od téhož roku do svých setů pravidelně zařazovat SOLOMUN, proto nabídka členství v rodině DIYNAMIC na sebe nenechala dlouho čekat. Kalendář Karmona se letošní rok velice rychle plní akcemi po celém světě, proto jsme velice rádi, že vám ho můžeme představit v Praze.

http://www.karmon.nl
http://www.facebook.com/karmonmusik
http://soundcloud.com/karmonmusikDodal: Adam Cloud
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 4. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. KARMON z DIYNAMIC MUSIC na party FOLLOW THE RABBIT. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8997. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KARMON-z-DIYNAMIC-MUSIC-na-party-FOLLOW-THE-RABBIT
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 13:55