Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Imodium vystoupí na G2 Acoustic Stage!

Stane se tak 8. 6. v Retro Music Hall v Praze
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
G2 Acoustic Stage: Imodium
pondělí 8. června 2015 20:00
(konec +- úterý 9. června 2015 03:00)
Retro Music Hall
Praha 2 (CZ)
Skupina Imodium v čele s frontmanem Thomem je první vystupující interpret na třetí sérii G2 Acoustic stage. Koncert se odehraje 8. 6. od 20:00 v Praze. ÓČKO navíc přichystalo novinku v podobě soutěže, kdy si výherce zahraje po boku své oblíbené kapely, přímo na pódiu v Retro Music Hall.

Kvarteto Imodium je po Vypsané fiXe, Wohnoutech a Divokým Billovi v pořadí již čtvrtou rockovou formací, která se představí v netradičním akustickém aranžmá, zcela bez elektrické energie. „S akustickými koncerty máme bohaté zkušenosti. Nabídku Óčka bereme jako jakési vyvrcholení a zúročení zkušeností s touhle ne úplně běžnou polohou pro naši kapelu,“ říká zpěvák kapely Thom.

Série G2 Acoustic Stage je ceněná pro svou osobitou atmosféru, kdy přítomní diváci zblízka obklopují samotné hudebníky, kteří jsou na dosah ruky a tvoří tak doslova domáckou atmosféru.Třetí sezóna nabídne žhavou novinku, kdy si vybraný divák zazpívá s kapelou přímo na pódiu. „Jedním z cílů G2 Acoustic Stage, je dostat fanoušky co možná nejblíže svým idolům a oblíbencům. A blíž už to nejde,“ říká Michal Klein, hudební boss ÓČKA. „Jakýkoliv bonus pro naše fanoušky považujeme za strašně důležitý. Ostatně proto bychom několik let nepořádali i naše Bytové turné.“ dodává Thom.

Jediné, co je k účasti v soutěži třeba, je poslat vlastní video, kde zpíváte, hrajete, tančíte, malujete nebo děláte cokoliv jiného na nějakou píseň od skupiny Imodium a přesvědčit kapelu o svém talentu. Soutěž trvá do 6. května a více info k ní najdete zde: ocko.tv/objev-se-na-podiu-s-imodium

Nedílnou součástí každého koncertu v rámci série G2 Acoustic Stage jsou také hostující umělci, kteří ještě více ozvláštňují vystoupení, které poté vyjde na CD a DVD. A co má za lubem Imodium? „ Chceme tentokrát opravdu neobvyklé hosty. Takové, které byste nejspíš ve spojení s Imodiem nečekali. Moc stojíme o účast jedné legendy. Je to trochu složitější vyjednávání, ale pevně věříme, že bude mít happyend,“ završuje frontman Imodia.

Koncert Imodia je, jako všechny ostatní, neveřejný. Vstupenky lze získat pouze v soutěžích na ÓČKU a na Facebooku kapely.

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 4. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Imodium vystoupí na G2 Acoustic Stage!. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2015. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8988. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Imodium-vystoupi-na-G2-Acoustic-Stage!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:51