Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Finále Smoking Fast Fingers s A.Skillz v Roxy

Tohle chceš! V sobotu 18.4. 2015 proběhne v pražském klubu Roxy již páté regionální pražské semifinále a zároveň i velké finále Smoking Fast Fingers.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SMOKING FAST FINGERS – Mistrovství ČR v balení tabáku
sobota 18. dubna 2015 21:00
(konec +- neděle 19. dubna 2015 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Vše za účasti pěti nejlepších vítězů z Brna, Plzně, Ostravy, Pardubic a samozřejmě i z Prahy. Pro první tři nejlepší bude připravena hromada věcných cen od partnerů akce! A pozor - vítěz může vyhrát zájezd a ceny v hodnotě 50.000 Kč!

A to stále není všechno - čeká vás taky pořádný mejdan! Hlavní hvězda, jeden z nejlepších funky beatmeisterů světa DJ A.SKILLZ (Fingerlickin' UK) vás na parketu ubalí a naklepe tak, že nebudete chápat. Z domácích jej doplní ve speciálním setu partička Akira & Anakin aka Deadly Viperz feat. MC Katrin, a dále DJs N’zym, Akvamen a náš nový talent DJka Zu.

Princip soutěže je jednoduchý - první tři z deseti finalistů, kteří zvládnou v daném časovém limitu (5 minut) ubalit největší počet cigaret z dlouhých papírků Smoking a tabáku, postupují do 2. kola. Ve 2.kole pak půjde už jen o rychlost balení - soutěžící, který ubalí nejrychleji (finalisté budou mít celkem 2 vítězné pokusy), se stane vítězem semifinále a postupuje do finále. V rámci finále pak půjde opět pouze o nejrychleji ubalený 1 kousek.Ti z vás, kteří mají spíše šikovné prsty, se mohou přímo na místě ve Smoking stánku zúčastnit další soutěže - Smoking Creative Fingers. Zde bude rozhodovat pouze vaše šikovnost a kreativita - fantazii se meze nekladou! Porota vybere tři nejlepší kousky, jejichž autoři si taktéž odnesou hodnotné ceny.

Přihlásit do soutěže se můžete na www.fastfingers.cz, kde najdete i všechny potřebné informace o akci včetně kompletních pravidel soutěže.

Ať už přijdete soutěžit, nebo se bavit, čeká vás po všech stránkách skvělá show, kterou byste si neměli nechat ujít.

Vstupenky jsou k dostání za 100 kč v předprodeji v síti Smsticket.cz, Na místě je budete moct zakoupit za 100 kč do půlnoci, a poté za 150 kč. Doporučujeme včasný nákup.

Ubalíme se 18.4. v Roxy!

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 16. 4. 2015 09:00
Chovancová, Michaela. 2015. Finále Smoking Fast Fingers s A.Skillz v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 16. 4. 2015. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8971. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Finale-Smoking-Fast-Fingers-s-A.Skillz-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 05:59