Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VLASTA REDL s kapelou vyprodal koncert v Lucerně a přidává druhý

Moravský zpěvák, textař a skladatel Vlasta Redl přidává druhý koncert v pražském kině Lucerna.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
VLASTA REDL s kapelou
neděle 26. dubna 2015 19:30
(konec +- pondělí 27. dubna 2015 02:30)
Lucerna - kino
Praha (CZ)
Po tom, co pořádání prvního koncertu vyvolalo velkou vlnu zájmu, se rozhodl zahrát ještě jednou, o den později, tedy v pondělí 27. dubna od 19.30 na stejném místě. Další fanoušci tak mají možnost navštívit koncert Vlasty Redla v unikátním prostoru nejstaršího kinosálu Evropy.

"Velký zájem o pražský koncert mě těší a moc rád zahraji s kapelou ještě jednou, tedy o den později" řekl o přidaném koncertě Vlasta Redl.

Začátky hudební kariéry Vlasty Redla jsou spjaty s dnes již legendární skupinou AG Flek. S ní vydal několik úspěšných alb obsahující největší hity tohoto moravského hudebníka. Svým příchodem do AG Fleku Vlasta Redl zásadně změnil jeho žánrové zaměření. Od klasického folku se skupina více přiblížila k big beatu, což jí přineslo velký úspěch. Redl s oblibou také spolupracoval s hudební skupinou Hradišťan, se kterou vydal oceňované album AG Flek & Hradišťan. Mezi Vlastovy nejznámější písně patří skladby Bože můj, Dvakrát, Sbohem galánečko, A te Rehratice a další. Redlovo jméno je spojeno také s hudebními projekty Každý den jinak, Naše nová kapela nebo skupinou Fleret.

Pražské koncerty Vlasty Redla se uskuteční v unikátním prostoru kina Lucerna. Kinosál Lucerny je v provozu již od roku 1907 a jde o nejstarší fungující kinosál v Evropě. V současné době se v prostoru biografu Lucerna koncerty často nekonají, a tak mají fanoušci jedinečnou možnost navštívit vystoupení zpěváka a skladatele Redla v historických prostorech s jedinečnou a neopakovatelnou atmosférou.

Vlasta Redl vyráží na jarní tour ze svého statku Tramtárie v Kobeřicích u Brna na úpatí Ždánického lesa, a to v sestavě pod krycím názvem Východní konference, nebo též Orient Expres, se slovensko-maďarskou obranou (Gašpar, Buntaj), moravskou ofenzivní zálohou (Morávek, Nedorost) a slezsko-valašskou útočnou linií (Žáček, Redl). Podle slov trenéra je tým po zimní pauze odpočatý a fyzicky i takticky dobře připravený a pokusí se odvézt si z nadcházejících bojů o přízeň publika maximální možný počet bodů.

Koncerty: neděle 26. 4. 2015 a pondělí 27. 4. 2015 od 19.30
Vlasta Redl s kapelou - Kino Lucerna / Adresa: Vodičkova 704/36, 110 00 Praha 1
Předprodej za 400 / 490 Kč v síti Ticketstream

Dodal: Martin Zvoníček
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 4. 2015 14:00
Chovancová, Michaela. 2015. VLASTA REDL s kapelou vyprodal koncert v Lucerně a přidává druhý. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2015. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8969. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VLASTA-REDL-s-kapelou-vyprodal-koncert-v-Lucerne-a-pridava-druhy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:59