Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rock for People hlásí další jména

Do Hradce dorazí Julian Casablancas z The Strokes, v Plzni zahrají French Films
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
čtvrtek 4. června 2015 12:00
(konec +- pátek 5. června 2015 00:00)
Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Hradecký festival Rock for People potvrzuje další zahraniční jméno, které doplní již tak pestrou programovou mozaiku. V sobotu 6. června dorazí do festivalparku adorovaný frontman The Strokes Julian Casablancas, tentokrát se ovšem představí v čele své nové kapely The Voidz. O další jméno se rozrostl i line-up plzeňského Rock for People. Finští French Films, držitelé ceny European Border Breakers Awards za nejlepší nový evropský hudební počin roku 2013, dorazí do západočeské metropole 5. července.Jméno Julian Casablancas je dobře známé všem příznivcům kytarovek a především fanouškům newyorských indie-rockerů The Strokes. Před pěti lety se Casablancas vydal na sólovou dráhu a brzy následovalo první sólové album Phrazes for the Young. Loni na podzim vydal společně se svojí novou kapelou The Voidz skvělé a místy dost temné album Tyranny a už za necelé dva měsíce se s ním představí i návštěvníkům festivalu Rock for People.

French films si libují v indie rocku s jasně znatelnou příměsí surfu. Výsledek je svěží, rozjásaný, překypující pozitivní atmosférou. Kdo holduje například kapele The Drums, rozhodně nesmí chybět.Rock for People v Hradci Králové proběhne mezi 4. a 6. červnem. Mezi dosud oznámenými hvězdami festivalu jmenujme velikány Faith No More, nu metalové Limp Bizkit, miláčky indie scény Bastille či kanadské Three Days Grace, kteří si v Hradci Králové odbydou svou tuzemskou premiéru.

Rock for People Europe v Plzni proběhne v tradičním termínu festivalu od 3. do 5. července jako součást Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015. Mezi taháky festivalu patří Motörhead, nestárnoucí Guano Apes z Německa, anglický dubstepový kvartet Modestep či pionýři elektroswingu Parov Stelar.Více informací na www.rockforpeople.cz, vstupenky na oba festivaly jsou v prodeji na www.ticketsforpeople.cz Na RfP v hradci Králové lze celofestivalový pass pořídit za 1 540 Kč, jednodenní vstupné je v prodeji od 600 Kč.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 13. 4. 2015 14:00
Chovancová, Michaela. 2015. Rock for People hlásí další jména. Vychytané.cz. [Online] 13. 4. 2015. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8957. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rock-for-People-hlasi-dalsi-jmena
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 05:52