Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Praha přivítá největší jóga festival ve střední Evropě

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do o2 arény na Reebok Yoga Sensation.
Přidat na Facebook
Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Už druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human. Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.

Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií. Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Anna Paringer, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™.

Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devatenáct nejlepších českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy. Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je letos opět v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD. Další specializované lekce si pak můžete zarezervovat v některém ze tří menších sálů.Úspěšný minulý ročník přinesl pestrou paletu jógových stylů pro začátečíky i ty, kteří se cvičení věnují pravidelně. Stejně jako jiné světové metropole také Prahu ovládla jógová nenásilnost a spontánnost. Letos mohou úžasné emoce a atmosféra zasáhnout i vás. Přijďte pocítit sílu mírumilovné energie uprostřed chaosu metropole. Přijďte si 21. června do o2 arény užít sebe sama ve společnosti jógy.

Vstupenky v ceně 590 Kč jsou v prodeji v síti Ticketportal. Každý účastník dostane v o2 aréně ke vstupence stylovou jógamatku zdarma jako dárek.

Více informací najdete od března na Facebooku a na webu www.reebok.cz a www.yogasensation.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 3. 4. 2015 14:00
Chovancová, Michaela. 2015. Praha přivítá největší jóga festival ve střední Evropě. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2015. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-privita-nejvetsi-joga-festival-ve-stredni-Evrope
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:13