Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rock for People vyhlašuje bitvu kapel o Plzeň a hledá jingle

Šanci vystoupit na jednom z největších tuzemských festivalů po boku legend jako jsou Motörhead, Guano Apes nebo Parov Stelar mají teď všichni muzikanti a kapely z Plzeňského kraje.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People EUROPE
pátek 3. července 2015 12:00
(konec +- sobota 4. července 2015 00:00)
Plzeň
Plzeň (CZ)
. Rock for People Europe společně s projektem Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury vyhlašuje „bitvu kapel“, ze které vzejdou hned tři vítězové, kteří dostanou možnost předvést se v termínu od 3. do 5. července před festivalovým publikem v Plzni. Až do 20. dubna mohou kapely, zpěváci i DJs posílat linky na videa ze svých koncertů či klipy (YouTube, Soundcloud) a pak už nezbývá než čekat, kdo svým výkonem nejvíce osloví odbornou porotu v čele se s hlavními organizátory Rock for People, Petrem Fořtem a Michalem Thomesem.

To ale není všechno. Nejen pro muzikanty, ale pro všechny hudební nadšence, které baví skládat, mixovat nebo jinak upravovat hudbu, má Rock for People jedinečnou příležitost, jak se zapsat do historie (a budoucnosti) festivalu. Stačí do 15. dubna vytvořit a zaslat originální pětivteřinový jingl Rock for People. Kreativitě, použitým nástrojům či zvukovým efektům se meze nekladou. Vítěze pak bude vybírat porota složená ze zástupců RfP a festivalových partnerů. Kromě věčné slávy získá také balíček VIP vstupenek na letošní a 4 nadcházející ročníky Rock for People.

Vítěze plzeňské výzvy vyhlásí pořadatelé do konce dubna. Další informace a podrobná pravidla k oběma soutěžím na www.rockforpeople.cz

Rock for People v Hradci Králové proběhne mezi 4. a 6. červnem, Rock for People Europe v Plzni v tradičním termínu festivalu od 3. do 5. července jako součást Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015.
Mezi taháky festivalu RfP Europe patří Motörhead, nestárnoucí Guano Apes z Německa, anglický dubstepový kvartet Modestep, pionýři elektroswingu Parov Stelar a zástupci ostrovní hudební scény, hitmakeři The Ting Tings či enfant terrible ostrovní scény, muzikant a zpěvák Peter Doherty.

Před plzeňským RfP se uskuteční tradiční hradecká část. Mezi oznámenými hvězdami festivalu jmenujme velikány Faith No More, nu metalové Limp Bizkit, miláčky indie scény Bastille či kanadské Three Days Grace, kteří si v Hradci Králové odbydou svou tuzemskou premiéru.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 3. 4. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Rock for People vyhlašuje bitvu kapel o Plzeň a hledá jingle. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2015. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8931. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rock-for-People-vyhlasuje-bitvu-kapel-o-Plzen-a-hleda-jingle
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:47